В Першотравенську пенсіонери вугільної галузі, позбавлені компенсацій, перестали платити за комунальні послуги

2
993

Про борги, що зростають, за комунальні послуги першотравенцями йшлося 9 березня на засіданні виконавчого комітету Першотравенської міськради.

Про це повідомляє прес-служба Першотравенської міської ради.

Директорка МЖКП Ірина Кривенко поінформувала членів виконавчого комітету про роботу підприємства зі стягнення заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги з населення за 2022 рік. Вона відмітила, що в 2022 році заборгованість за тепло значно зросла. З її слів, підприємство працює у важких умовах системних відключень електроенергії та подорожчання ресурсів.

Однак з постачальниками води та електрики необхідно розраховуватись вчасно, а підприємство постійно недоотримує необхідні кошти.

На показники сплати за теплопостачання негативно вплинув той факт, що ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» припинило виплату компенсації за цю послугу пенсіонерам вугільної галузі. З 2022 року пенсіонери «ДТЕК Павлоградвугілля» повинні сплачувати за тепло самостійно, але значна частина з них відмовляються від сплати власними коштами.

Протягом 2022 року відділом правового забезпечення МЖКП до міського суду було подано 10  позовних  заяв  на загальну суму 547 тис. грн.

На виконанні у виконавчій службі станом на 01.01.2023 значилось 192 виконавчі документи щодо стягнення заборгованості на суму 2,9 млн грн.

Протягом минулого року виконавчою службою було стягнуто заборгованість з населення  в сумі 167 тис. грн.

Відділом правового забезпечення підприємства було пред’явлено письмових вимог боржникам на загальну суму 28 млн.

В результаті такої роботи було відшкодовано заборгованість у сумі 10,7 млн. грн. Але це не покриває реальних витрат комунальних підприємств.

2 КОММЕНТАРИИ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ