У Павлограді пенсіонера притягують до суду за замах на життя літньої сусідки

0
256

У Павлограді пенсіонера притягують до суду за замах на життя літньої сусідки. Жити без пригод пенсіонери не можуть.

Як повідомляється у матеріалах Павлоградського суду,

15.11.2022 року о 07:40 годині пенсіонер з  чіплявся до сусідки, вдаривши палицею, завдавши фізичного болю останній, чим порушив громадський порядок та спокій громадян.

Пенсіонер у судове засідання з`явився, свою провину не визнав, суду пояснив, що з сусідкою у нього раніше були сварки, в той день вона почала перша на нього кидатися з мітлою. Він до останньої не чіплявся та ніякого фізичного болю їй не спричиняв, лише намагався її заспокоїти та звільнити свою бабусю.

Допитана у судовому засідання постраждала суду пояснила, що 15.11.2022 року до неї на подвір`я зайшов її сусід гр. ОСОБА_1 зі своєю жінкою, після чого він її відштовхнув та вдарив палицею по потилиці та його дружина також спричинила останній один удар. По даному факту вона звернулась до поліції, у зв`язку з чим були внесені відомості до ЄРДР.

24.11.2022 року було відкрито кримінальне провадження за фактом спричинення тілесних ушкоджень чоловіку вручено підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.125 КК України, обвинувальний акт направлено до суду.

Як вбачається з наданих матеріалів, за фактом обставин, викладених у протоколі про адміністративне правопорушення, 24.11.2022 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань були внесені відомості про вчинене кримінальне правопорушення .

Наразі обвинувальний акт за обвинуваченням у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.125 КК України, перебуває в провадженні Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровсськаої області.

Таким чином справа у відношенні чоловіка на підставі п.8 ст.247 КУпАП підлягає закриттю.

 

 

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ