Телеведучий Олександр Педан розповів школярам Павлограда про піхотні міни та повітряні тривоги

0
276

У Павлограді ЮНІСЕФ та ГО UMind провели інтерактивні зустрічі для місцевих учнів під назвою “НеЛекції” та квіз. Олександр Педан став нелектором заходу. Від нього школярі дізналися, що не потрібно залишатися зі своїми страхами і тривогами наодинці, як спорт допоможе їм боротися зі стресом та що таке мінна безпека.

Такі заходи за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) провели вже у сімнадцяти містах України, серед яких і Павлоград.

« Ми хочемо донести, що, навчаючись, діти не лише отримають базові знання з географії, історії чи образотворчого мистецтва, – сказав Мурат Шахін, голова представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Навчання дасть їм набагато більше — острівок безпеки, який був у них до повномасштабної війни, підтримку, спілкування з однолітками та фізичну активність”.

“Ми назвали наш захід фаново НеЛекції, тому що вони організовані для дітей. Це освітній захід, але без жодного домашнього чи контрольного завдання. Ми акцентували увагу на таких важливих сьогодні темах, як безпека під час повітряних тривог і мінна безпека, важливість навчання та зручні для цього формати, вакцинація, ментальне та фізичне здоров’я учнів. А зафіналили наші НеЛекції квізом, на якому школярі мали змогу засвоїти інформацію в ігровій формі”, — розповідає Олександр Педан.

Павлоград став одним із міст, куди завітав телеведучий в межах проєкту “Спільно до навчання”. Позаду були Рівне, Луцьк, Львів, Хмельницький, Вінниця, Одеса, Кременчук, Олександрія, Кропивницький, Миргород, Полтава, Южне, Дніпро, Житомир, Чернігів і Київ. Загалом інтерактивні зустрічі відвідали вже більше 3000 осіб. З ціллю безпеки заходи не анонсують, але охочі відвідати їх можуть звертатися за детальнішою інформацією до місцевих департаментів/управлінь освіти.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ