Павлоградськимміськрайонним судом задоволено позов Павлоградської місцевої прокуратури на суму 129 тисяч гривень.

2
547

Павлоградською місцевою прокуратуроюу сфері земельних відносинподано позов до Павлоградського міськрайонного суду про визнання спадщини (земельної ділянки) відумерлою.

Так, на території Богуславська сільська рада Павлоградського району Дніпропетровської області проживала  громадянка С., яка померла у 2006 році, що підтверджується актовим записом про смерть.

На підставі Державного акту на право приватної власності на землю громадянці С. належала земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована на території Богуславської сільської.

Після смерті С. у неї спадкоємців не залишилося, будь-які інші особи із заявами про прийняття спадщини, у встановлений ст.1270 ЦК України 6-місячний строк з моменту відкриття спадщини до цього часу, до сільської ради не зверталися, а отже  протягом майже 10 років спадщина залишається не прийнятою та на спадкове майно спадкодавця жодна особа не претендує.

Статтею 278 ЦПК України визначено, що суд, встановивши, що спадкоємці за заповітом і за законом відсутні або спадкоємці усунені від права на спадкування, або спадкоємці не прийняли спадщину чи відмовились від її прийняття, ухвалює рішення про визнання спадщини відумерлою та про передачу її територіальній громаді за місцем відкриття спадщини.

Таким чином, суд врахувавши відсутність спадкоємців у громадянки С. задовольнив позов Павлоградської місцевої прокуратури визнавши спадщину відумерлою та передав у власність територіальної громади в особі Богуславської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області, повідомляє  Павлоградська місцева прокуратура

 

 

2 КОММЕНТАРИИ

  1. Полный бред. С какого боку здесь прокуратура. А про 129000 грн. вообще лажа для тупых лошар.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ