Павлоградским депутатам предложено подписаться под актом недоверия

1
649

Не нужно думать, что страсти вокруг застройки территории Павлоградского водозабора возле школы №20, где сегодня свободно за деревянным ограждением гуляют кони, улеглись. Они просто перешли в стадию отправления официальных запросов в различные инстанции и ожидание ответов.Ожидание, если честно, затянулось.

жилкина4

Однако, не получив ответов из инстанций, павлоградские депутаты с таким положением вещей мириться не намерены. Об этом заявила на депутатском семинаре 14 июня депутат Валентина Жилкина. Она же и предложила депутатскому корпусу поддержать изложенный ниже Акт недоверия.

водозаббор5

                                           А К Т

ЗАСВІДЧЕННЯ НЕДОВІРИ ПРОКУРОРУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ,

КЕРІВНИКУ ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЦЕВОЇ ПРОКУРАТУРИ, НАЧАЛЬНИКУ

ПАВЛОГРАДСЬКОГО ПІДРОЗДІЛУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

МИ, депутати Павлоградської міської ради,  що є законними представниками територіальної громади міста Павлограда, котрі  здійснюють від її імені та в її інтересах функції і повноваження місцевого самоврядування, висловлюємо свою недовіру  Прокуророві Дніпропетровської області Матвійчуку В.В., Керівникові Павлоградської міської прокуратури Панченку О.В., Начальникові Павлоградського ВП ГУНП в Дніпропетровській області Малинозі О.М. з приводу фактичної бездіяльності у питанні захисту та забезпечення конституційних прав і обов*язків громадян на чисте і здорове довкілля, на використання і відновлення ресурсів, власність на природні ресурси  та відповідальність за них.

Саме держава, згідно зі ст.16 « зобов*язана забезпечити екологічну безпеку і підтримання екологічної рівноваги на території України»!

11березня 2016 року міським головою Павлограда Вершиною А.О. було направлено запити у вище названі органи з питанням: ХТО і КОЛИ передав у приватну власність земельні ділянки, що територіально відповідають 2 санітарній охоронній зоні Павлоградського водозабору і мають статус природоохоронної зони?Ким було прийнято рішення про зміну цільового  призначення даних земельних ділянок та надання дозволу на проведення будівельних робіт? На якій підставі  дніпропетровський підприємець  В.Ф.Захаров розпочав забудову цієї території?

На сьогодні павлоградці не отримали ніякого пояснення і ніякої відповіді: Хто винен в порушенні Закону? Хто з чиновників  «нагрів руки» на продажі землі з унікальним підземним озером-резервуаром ультра-прісної мінеральної води?   Крім того, начальник Управління  Держгеокадастру  у  Павлоградському районі О.С.Краснов повідомив, що  15.05.2015 року  в ході обшуку слідчими СУ ГУМВС України в Дніпропетровській області було вилучено проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок за кадастровими номерами № № 1223587200:01:003:0634;  1223587200:01:003:0635; 1223587200: 01:003:0636;  що саме по собі дуже схоже на звичайну корупційну схему.

Депутати міської ради, громадські організації, екологічні служби, всі мешканці міста П авлограда стурбовані бездіяльністю Прокурора Дніпропетровської області та збентежені неправомірними діями Павлоградської прокуратури та Павлоградської поліції, вважають їх бездіяльність  безвідповідальною і злочинною.

Павлоградці захищають і надалі будуть захищати права своєї громади, звертаючись до НАБУ, міжнародних судів та до засобів масової інформації.

Так же депутат Павлоградского горсовета предложила заслушать таки отчет начальника полиции г. Павлограда Олега Малыногу и прокурора Александра Панченко по вопросу, что было сделано правоохранителями для охраны уникального источника питьевой воды в Павлограде уже на ближайшей сессии Павлоградского горсовета, которая пройдет 21 июня.

Читайте по теме: Аферу с застройкой территории водозабора спишут на «некоторых бойцов АТО»

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Глядя на счастливые рожи тех кому послан запрос ясно ничего делаться не будет.

    Да, и А. Вершина не знает, что земли передаются в собственность по решению местных советов?
    Смотри в архивы исполкома. Там все есть. И не дуркуй.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ