Павлоградський музей підвів перші підсумки акції «Подаруй музею експонат».

0
430

В «Павлоградському історико-краєзнавчому музеї» стартувала акція «Подаруй музею експонат» у рамках підготовки до свого 55-річчя ( лютий 2017р.) Колектив музею підбив перші підсумки. Така акція проводиться вдруге (перша у 2012 р.),тоді до музею надійшло понад 100 предметів.

Перш за все, колектив музею вирішив першим взяти участь у цій акції: директор Тетяна Ведмідь передала до музейної колекції дитячі іграшки, ляльки різних виробників, чоловічий та жіночий одяг,посуд. Співробітники музею принесли електронну книгу, мобільні телефони, фотоапарати. Ще 7 мешканців міста відгукнулися на пропозицію музею: всім відоме ім’я Валентини Мамбек, яка організувала своїх знайомих і на свої кошти плетуть кікімори для солдатів, передають їм їжу та інш.

Так, Валентина Климівна передала 19 одиниць, серед них супниця 1980-х рр., гаманець, електробритва, годинник, ляльки та ін., А ось Жуковський Андрій передав дверцята пічні чавунні, які були вироблені на Першому держзаводі м. Павлограда у 1920-х рр., Самаріна Алла передала картину «Трійка», вишита хрестиком, 1950-60 рр., Рева Анатолій, головний режисер драматичного театру ім. Б. Захави, подарував записну книжку на 1937р. свого батька – Андрія Павловича Реви, який працював 56 років на хлібзаводі, Беспалова Ілона передала підсвічник та дитячі іграшки, Гордієнко Жанна (82 роки) – сумочки hand made, дитячі книжки, намисто (40 одиниць), Бєлік Олег – репродукції картин у плакатах (понад 100 одиниць).

На сьогодні вже до музейних фондів надійшло понад 200 одиниць предметів! Але ми продовжуємо збір і чекаємо на цікаві, старовинні та унікальні предмети різних часів і народів. Не викидайте на смітник старі речі, а приносьте до музею!

Нагадаю: всі учасники отримають відзнаки та подарунки.

Анастасія Шаня , науковий співробітник

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ