Павлоградский лесхоз восстанавливает «легкие» Павлоградщины

0
239

Лес нынче востребован. Мы нуждаемся в соснах не только под Новый год. В поисках альтернативного вида топлива, прилегающие к городам и селам посадки очень быстро поредели — все ушло на дрова в эту не очень-то теплую зиму.

Но есть те люди, которые восполняют наше «зеленое богатство» по долгу службы. Работники государственного предприятия «Павлоградский лесхоз» завершили посадку сосны на 29 га на Павлоградщине.Павлоградский лесхоз восстанавливает «легкие» Павлоградщины

Об этом сообщает работник ГП «Павлоградский лесхоз» Иван Щербина на своей странице в Фэйсбуке.

“Закінчилась весняна висадка садивного матеріалу в державному підприємстві “Павлоградський лісгосп”.За короткий проміжок часу який було відпущено природою для цієї вкрай необхідної для мешканців нашого регіону роботи,було заліснено 29 га сосною звичайною та кримською і 0,4 га акацією білою.

Посадочні роботи проводились на колишніх згарищах поблизу нашого міста які було приведено до належного стану та підготовлено під посадку ,також було закладено плантацію 2 га новорічної ялинки Загальна кількість висаджених саджанців близько 80 000 тис. шт.

Сьогодні наш невеликий але дружний колектив займався посівною ,було висіяно в грунт для вирощування садивного матеріалу 10 кг насіння сосни кримської розрахунок на вагу близько 55 000 шт, тепер всі в очікуванні сприятливих кліматичних умов чекаємо на рясні дощі!!!” – сообщил Иван Щербина.

Напомним, что для того, чтобы саженцы превратились в хвойный лес, понадобится десятки лет, а то и 100 лет, как сообщают некоторые интернет-источники, при условии, что он не попадет под пилу или не сгорит во время пожара…

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ