Павлоградські кікбоксери – найкращі!

0
276

З 18 по 21 травня 2017 р. у м. Будапешт (Угорщина) відбулися змагання на Кубок Світу з кікбоксінгу, в яких приймали участь 2350 спортсменів з 38 країн світу.

У складі збірної команди України у змаганнях приймали участь 2 спортсмени з м.Павлоград — це Гошев Олександр та Українець Олександр, повідомляє  прес-служба Павлоградського виконкому.

Гошев Олександр виступав у ваговій категорії 63,5 кг в розділі К-1 та у фіналі зустрівся з сильним суперником з Польщі, зробив два нокдауни у 3 раунді та здобув перемогу. Українець Олександр виступав у ваговій категорії 67 кг в розділі К-1 та у фіналі зустрівся з представником Фінляндії, над яким отримав переконливу перемогу.

За підсумками змагань обидва павлоградських спортсмена стали золотими призерами та завоювали Кубок Світу, а Гошев Олександр потрапив до юніорської збірної України з кікбоксінгу та у вересні буде приймати участь у Чемпіонаті Європи, який відбудеться в Македонії. Готував спортсменів тренер спортивно-оздоровчого комплексу “Центр” Єрьомін Володимир Сергійович.

Поїздка на Кубок Світу стала можливою завдяки фінансовій участі міського голови Вершини А.О., народного депутата України Мартовицького А.В., депутата Чернецького А.В. та директора спортивно-оздоровчого комплексу “Центр” Зубенка А.П.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ