Звістка з Чемпіонату світу: павлоградські кікбоксери – найкращі

0
1055
Спортсмени м. Павлограда на ЧС -2017

З 25 по 29 жовтня в Італії м. Марина ді Каррара, відбувся 12-й Чемпіонат Світу з кікбоксингу ВТКА в якому взяли участь понад 4200 спортсменів з 74 країн світу. На теперішній час Всесвітня Асоціація WTKA є найсильнішою та найчисленнішою спортивною Асоціацією серед світових асоціацій що розвивають аматорський кікбоксинг у Світі. У її склад входить понад 115 країн із п”яти континентів світу, повідомляє директор ПНЗ ДЮСШ Павлоградської міської ради, заслужений тренер України Д. С. Олійник

Звістка з Чемпіонату світу: павлоградські кікбоксери - найкращі
Національна збірна команда України

Участь у Чемпіонаті світу дає можливість спортсменам виявити свої найкращі спортивні та моральні здібності. В Україні кікбоксинг ВТКА є одним із найпопулярніших видів спорту. До Національної збірної команди України з кікбоксингу ВТКА увійшли 40 спортсменів з 10 областей України. Спортсмени національної збірної команди України вибороли 42 золотих, 21 срібну та 12 бронзових медалей та увійшла до трійки найсильніших команд світу.

Звістка з Чемпіонату світу: павлоградські кікбоксери - найкращі
Владислав Іваниця, Дмитро Сергійович Олійник,Мирослав Гончар,Раміль Ахмедов

Великого успіху добились на Чемпіонаті Світу члени національної збірної команди України вихованці ПНЗ ДЮСШ Павлоградської міської ради Мирослав Гончар, Владислав Іваниця , та учасник АТО Олександр Прудько які вибороли 3 – золотих, 2- срібних та 2 – бронзових медалі, а саме:

Мирослав Гончар – Кандидат в Майстри спорту України, у ваговій категорії до 63кг, в розділах лайт-контакт виборов золоту медаль, лоу-кік-лайт – срібну медаль серед юнаків.

Владислав Іваниця – Майстер спорту України, у ваговій категорії до 57кг, в розділах фул-контакт та К-1-лайт виборов дві золоті медалі, в розділі лоу-кік виборов срібну медаль серед дорослих.

Олександр Прудько – Майстер спорту України, у ваговій категорії до 74кг, в розділах лоу-кік-лайт та К-1-лайт виборов дві бронзові медалі серед дорослих.

Звістка з Чемпіонату світу: павлоградські кікбоксери - найкращі
Перемога Владислава Іваниці

Всі три вихованці ПНЗ ДЮСШ Павлоградської міської ради вперше виступали на змаганнях такого рівня. Вони зуміли показати велику техніко-тактичну майстерність, вольову та психологічну підготовку. Своїми досягненнями спортсмени підняли рейтинг своєї спортивної школи на місцевому та обласному рівні.

Цих спортсменів підготував старший тренер – викладач ПНЗ ДЮСШ Павлоградської міської ради Коротич Олександр Володимирович.

Звістка з Чемпіонату світу: павлоградські кікбоксери - найкращі
Прудько Олександр професійно переміг суперника

Керівництво Української і обласної спортивної аматорської асоціації з кікбоксингу ВТКА та мешканці м. Павлограда, яким не байдужий цей мужній вид спорту поздоровляють переможців та призерів з великим успіхом здобутим на Чемпіонаті Світу з кікбоксингу ВТКА та бажають їм успіхів на спортивних аренах.

Керівництво міста Павлограда та депутатський корпус приділяють велику увагу розвитку усіх видів спорту в тому числі і кікбоксингу ВТКА в нашому місті. Створені належні умови вихованцям ПНЗ ДЮСШ Павлоградської міської ради для проведення навчально-тренувального процесу що в свою чергу дає позитивні результати в підготовці спортсменів високого рівня.

Спортсмени та тренери ПНЗ ДЮСШ Павлоградської міської ради за надану допомогу у підготовці та відряджені спортсменів на Чемпіонат Світу , висловлюють велику вдячність:

  • Міському Голові м. Павлограда Вершині Анатолію Олексійовиу, та депутатам Павлоградської міської ради,

  • Народному депутату України Мартовицькому Артуру Володимировичу,

  • Генеральному директору ПрАТ ДТЕК Павлоградвугілля Вороніну Сергію Анатолійовичу,

  • Керівництву ТОВ «АГРО КМР» Арно де Ля Саль, Ковтуну Володимиру Івановичу,
  • Голові Дніпропетровської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості України Юнаку Сергію Івановичу,

  • Голові обласного об’єднання незалежної профспілки гірників України Західного Донбасу Греку Володимиру Івановичу,

  • Голові первинної профспілкової організації НПГУ ш. «Павлоградскої» Терещенку Вадиму Валерійовичу.

 

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ