Павлоградщина відзначила День пасічника

0
414

Сьогодні Павлоградщина відзначила День пасічника та провела спільну молитву з нагоди Преображення Господнього — яблучного Спаса, як називають це свято в народі. За ініціативи голови Павлоградської райдержадміністрації Святослава Максимчука організовано медовий ярмарок. Пасічники Павлоградського району з задоволенням відгукнулись. Привезли десятки сортів меду, розклавши його на лавках біля Спасу-Нерукотворного Образа кафедрального собору. На полицях стояв і мед, і різна продукція медового походження, від прополісу, до запашної домашньої медовухи.

Після того як отець Валентин освятив мед, ярмарок відкрився. Жителі Павлоградщини та гості з цікавістю розглядали багаті столи, а пасічники вихвалювали свій мед та давали його на пробу.

Сьогодні тут зібралися справжні пасічники, а не те що реалізатори на базарі. Це і СФГ «Ельдорадо» (Привовчанська сільська рада) і СФГ «Сатиренко М.М.» (Новодачинська сільська рада), Чуприна Володимир Григорович (ДП «Павлоградський лісгосп») і Шаповал Анатолій Михайлович (Межиріцька сільська рада), Шапа Олександр Васильович (В’язівоцька сільська рада) і Гречка Володимир Миколайович (В’язівоцька сільська рада).

Справжнє «розмаїття» медів пропонували бджолярі: — липовий, гречаний, соняшниковий, акацієвий, квітковий, — на всі смаки! Незаперечний факт — мед, продукти бджільництва, помножені на хороший настрій, посмішки, українську пісню — продовжують життя. Тож бажаю міцного здоров’я вам, вашим рідним і близьким.

З святом!

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ