Павлоград теперь не будет мыть руки и забудет о душе на неопределенное время

6
2046

Еще 7 зараженных коронавирусом павлоградцев будут бороться с болезнью в потном немытом городе. Коронавирус может расправить крылья: в ближайшие несколько дней жители Павлограда  перестанут мыть руки, принимать душ и качественно мыть посуду. КП Павлоградводоканал приостановил свою деятельность на неопределенное время.

Чем будут мыть полы в отделениях банков, торговых центрах и продуктовых магазинах, – можно представить.

О гигиене нужно забыть и постепенно смириться с грязью, которая способствует распространению не только COVID-19, но и других инфекций. Коронавирус, как сообщает пресс-служба Павлоградского исполкома, по-прежнему наступает:

“Станом на ранок 07.09.2020 року по місту Павлограду зафіксовано сім нових випадків COVID-19. Всього під наглядом лікарів перебуває п’ятдесят п’ять пацієнтів з них дві дитина. З початку епідемії зафіксовано дев’яносто один підтверджений випадок COVID-19.

До лікувально-профілактичних закладів міста за минулу добу поступило 3 пацієнтів з пневмонією. Всього на лікуванні в лікарні інтенсивного лікування перебуває 34 пацієнтів з пневмонією, в т.ч. вісім з COVID-19 з м. Павлограда.

Всі госпіталізовані обстежуються за допомогою ПЛР в вірусологічній лабораторії лікарні ім. Мечникова.

Сто сімдесят осіб з числа мешканців міста, а з них двадцять дітей, є контактними з підтвердженим випадком COVID-19 та перебувають на самоізоляції під спостереженням лікарів. По новим випадкам наразі відбувається пошук та відпрацювання контактних осіб. Всього за весь період епідемії під наглядом знаходилось 202 особи з числа прибулих.

За період епідемії 35 осіб вилікувались від COVID-19, 55 осіб наразі хворіють, 1 випадок смертельний

У зв’язку зі зростанням кількості випадків COVID-19 по Україні закликаємо населення дотримуватись карантинних обмежень, використовувати засоби індивідуального захисту при відвідуванні місць скупчення людей та при переміщенні громадським транспортом, дотримуватись соціальної дистанції та правил особистої гігієни”, =- говорится в сообщении.

6 КОММЕНТАРИИ

    • Некоторые граждане обсыкают, убивая тем самым двух зайцев – и моют и обеззараживают

  1. Яка скотина, такий і сторуж. Обісцані і обісрані. Зате не боягузи і самокритичні. Істинні дєті шахтьоров. Добре хоч руки навчилися мити. Чим? Це не так важливо.

  2. Давят, давят, уродцы. Не гнушаются ничем дабы обос.ать руководство городов. И так будет до выборов!!! Крепитесь, горожане! Зелень наступает! Кстати сообщили, что с Павлоградского бюджета сдирают очередные 4 ляма и вода завтра будет. НО ЭТО ЕЩЕ НЕ КОНЕЦ!!! Есть еще долги прошлых лет!!!

    • Так руководство само обхезалось по ухи, только ты живешь по логике страуса-голову в песок и никаких проюлем. А то голая Ж. снаружи торчит тебя не волнует. А относительно 4 млн.-так откуда ты решило что за воду платить не нужно?

  3. Забейте вы на это недоразумение. Пусть скавчит сторуж в свое удовольствие , а заодно и нормальных людей повеселит .Жги ещё, юродивый!

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ