Павлоградець викрав «CHEVROLET», вночі розкривши гараж як консервну банку та встиг їм покерувати

0
675

Усім зрозуміло, що якщо за гарним замком вартістю 2 тис. грн заховати 3 тис. доларів, то довго ці долари там не пролежать. Але іграшкові замки встановлюють на своїх гаражах власники автомобілів.

Так у Павлограді, раніше судимий чоловік поодинці, за допомогою якоїсь залізяки, яку він знайшов серед сміття, примудрився розкрити гараж, як консервну банку, виявити ключі в замку запалювання автомобіля «CHEVROLET» і спокійно виїхати на ньому в невідомому напрямку.

Щоправда, через два місяці чоловіка затримали та помістили до СІЗО. Але покерувати він встиг.

У матеріалах Павлоградського суду повідомляється:

25.01.2023 близько 02 години 00 хвилин перебував на території гаражного кооперативу «Лада», що розташований по вул. Братській (стара назва Боженко) м. Павлограда за допомогою невстановленого металевого предмету, який він знайшов на території гаражного кооперативу та, який використав з метою усунення перешкод, шляхом вдавлення замку, яким зачиняються ворота гаражу, відчинив їх та, таким чином, проник в середину приміщення гаражу.

Перебуваючи у приміщенні вказаного гаражу побачив там автомобіль марки «CHEVROLET», сівши за кермо транспортного засобу – автомобіля марки «CHEVROLET», запустив двигун вказаного автомобіля за допомогою ключів, які потерпілий залишив у замку запалення, та виїхав на ньому з приміщення гаражу.

Своїми умисними протиправними діями спричинив потерпілому матеріального збитку на суму 110 000,00 грн.

Крім того, він викрав електроциркулярну пилу марки «DNIPRO-M, вартістю 2 871,16 грн.; електронний штангенциркуль, металевий, з електронним циферблатом, розміром вимірювання 150 мм, вартістю 609,00 грн.; набір металевих ключів шестигранників марки «Intertool» в кількості 9 штук, вартістю 91,00 грн.; електропилку марки «Makita», потужністю 26-V, 10 m/s, чорно-зеленого кольору вартістю 6692,00 грн., які завантажив в середину транспортного засобу, чим спричинив потерпілому ОСОБА_7 матеріальний збиток на загальну суму 10 263,16 грн.

Враховуючи той факт, що не має місця роботи, як постійного джерела прибутку, не має міцних соціальних зв`язків, має не зняту та непогашену судимість, суд постановив: застосувати до обвинуваченого запобіжний захід у вигляді тримання під вартою у межах строку досудового розслідування.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ