Павлоградец Максим Козорог завоевал золото в областной Спартакиаде среди бойцов АТО/ОСС с инвалидностью

0
303

Более полусотни ветеранов АТО/ООС боролись за награды на областной Спартакиаде. Турнир прошел в спорткомплексе Днепровской государственной медицинской академии. Съехались участники из разных уголков региона.

Об этом сообщает пресс-служба Днепр ОГА.  

Павлоградец Максим Козорог завоевал золото в областной Спартакиаде среди бойцов АТО/ОСС с инвалидностью«Наші змагання не відрізняються від інших. Є професійне суддівство, чергують кваліфіковані медики. Переможці та призери отримують подяки, грамоти. І, звісно ж, медалі та кубки», – зазначив заступник голови Днепр ОДА Іван Начовний.

Змагалися з п’яти дисциплін: бомбаскет, плавання, веслування на тренажері, настільний теніс, дартс.

Павлоградец Максим Козорог завоевал золото в областной Спартакиаде среди бойцов АТО/ОСС с инвалидностьюГолова громадської організації «Об’єднання учасників АТО Вільногірська» Олег Трофименко каже, завітали на змагання командою із шести спортсменів. Усі – отримали інвалідність на фронті.

«Такий турнір – гарна традиція. Прекрасна можливість побачити побратимів та випробувати свої сили в спорті. А ще це оздоровлення та реабілітація», – вважає Олег Трофименко.

Павлоградец Максим Козорог завоевал золото в областной Спартакиаде среди бойцов АТО/ОСС с инвалидностью

Перемогу в настільному тенісі отримав Юрій Сіньковський з Кривого Рогу. Кращим у плаванні виявився дніпрянин Олександр Півторацький.

Павлоградец Максим Козорог завоевал золото в областной Спартакиаде среди бойцов АТО/ОСС с инвалидностьюЗолоту медаль у веслуванні на тренажерах взяв мешканець Павлограда Максим Козорог. Бомбаскет підкорився Євгену Полуденку з Лозуватки. Чемпіонство у дартсі виборов Віталій Клімас, учасник з Вільногірска”, – говорится в сообщении.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ