Павлоградці вірять, що свята вода захистить їх від напастей

0
396

Російські війська б’ють Дніпропетровщину «Градами» та важкою артилерією. Окупанти сьогодні випустили 30 смертоносних снарядів у дві громади – Червоногригорівську та Марганецьку.

А тим часом десятки тисяч мешканців області з баклажками та трилітровіми банками йдуть до церков для того, щоб священики освятили їх воду.

Так у Павлограді, з самого ранку 19 січня, чекаючи на обряд, біля Собору Спаса-Нерукотворного образу рядами вишикувалися сотні людей. Тут же кожен охочий міг купити пляшку святої води.Павлоградці вірять, що свята вода захистить їх від напастей

Священики добродушно окроплюють парафіян «святою» водою, а парафіяни, не звертаючи уваги на завивання повітряних сирен, підставляють свої голови під ці краплі.

Для населення це свято, хоча країна переживає війну і російські окупанти ніяких знижок на молебні не роблять. Людям хочеться вірити, що від однієї краплі води хтось стане щасливішим, а хтось – добрішим. Людям хочеться вірити, що хрещенський обряд убезпечить їх від усіляких нещасть і що хтось, окрім ЗСУ, захистить їх від бід.

Так народ бажає сам собі щастя.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ