Павлоградцам советуют возмущаться подальше от исполкома с прекрасной трибуны

1
344

Павлоградцев просят проводить свои акции протеста подальше от исполкома. Пресс-служба Павлоградского горсовета напомнила активистам, что в сквере им. Т. Шевченко оборудована прекрасная сцена, с которой безопасно можно обращаться к народу, – объявление об этом размещено на сайте Павлоградского горсовета.

«Павлоград – місто, в якому люди мають активну громадську позицію. У зв’язку з цим спостерігається велика громадська активність. У місті регулярно проводяться чисельні масові заходи, мітинги, зібрання, обговорення тощо.

Право на мирні зібрання закріплено Конституцією України (ст. 39 «Громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування»). Міська влада в жодному разі не перешкоджає громадянам у реалізації цього права.

Так склалося, що більшість масових заходів проходили на сходах та біля будівлі виконавчого комітету Павлоградської міської ради. Але, наголошуємо, що це місце не пристосоване для проведення масових зібрань. Скупчення людей створює незручності для інших громадян, перешкоджає пішоходам та дорожньому руху, створює небезпечну ситуацію і для самих учасників заходу.
За чисельними проханнями громадськості, під час реконструкції, у сквері ім. Т.Г. Шевченка, який розташований у центрі міста, створені умови для зручного проведення масових заходів (сцена, електроживлення, майданчик для учасників заходів).

Звертаємося до ініціаторів та організаторів масових акції з проханням, при проведені заходів використовувати територію майдану в сквері ім. Т.Г. Шевченка, де є можливість безпечного перебування великої кількості людей та відповідні умови для організаторів.

Нагадуємо, що згідно з чинним законодавством України, відповідальність за дотриманням санітарних норм, забезпечення правопорядку та безпеки громадян під час проведення масових акцій несе організатор заходу.
Дякуємо за порозуміння!

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Ну да, шоб “лучшего мэра’ Украины не отвлекать от глубоких мыслей по поводу окончания ремонта Соборной площади, Бульвара Козацькой славы, достройки городского позора на ПШС (девятиэтажка), строительства завода по переработке ТБО, восстановления водозабора, ремонта ул. Днепровской, как с выгодой отремонтировать ул. Днепровскую, где ещё приткнуть новые киоски, за какие шиши завлечь в Павлоградский исполком нового секретаря горсовета и заместителя уже из Киева и много чего ещё, о чем “мэрсеин” избиратели и не догадываются. Да и зачем им это? Чтобы лишние вопросы задавали? Пусть вон а сквьере Шевченко воздух сотрясают. Гдавно, чтобы мэру новые схемы придумывать не мешали?

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ