Павлоград вже винен за енергоносії 500 млн грн, але відмовитися від напівкомунізму не може

5
995

Комуністичний дурман, яким сотню років обпаювали населення України, був, є, і, мабуть, ще довго буде на території нашої нещасної країни продуктом першої необхідності, як горілка або цигарки. Теперішнім українцям його  надають без обмежень, у вигляді безкоштовного постачання води та тепла.

І хтось при цьому каже, що комунізм давно помер, але це лукавство.

Частина населення взагалі не платять за опалення своїх приватних квартир і за використання водопроврдної води, бо держава їм дозволяє. Борги зростають. І Павлоград, Тернівка або Першотравенськ у цьому сенсі не виняток.

Наприклад, сьогодні, 17 травня, на позачерговому засіданні Павлоградського виконкому було заявлено, що на 1 травня 2023 року заборгованість за енергоносії на комунальних підприємствах міста склала разом із боргами минулих років 489,061 грн.

 

Павлоград вже винен за енергоносії 500 млн грн, але відмовитися від напівкомунізму не може

Борги мешканців міста за енергоносії та комунальні послуги склали 381 млн. грн.

Павлоград вже винен за енергоносії 500 млн грн, але відмовитися від напівкомунізму не можеКому потрібні ці борги, якщо через них неможливий порядок в країні? Хто їхній автор? Павлоград зі своїми комунальними підприємствами та своїм населенням вже заборгував півмільярда гривень. І таких Павлоградів у країні достатньо.

Якщо людина нічого не платить за якусь послугу, то це напівкомунізм. Хто вперто нас водить колами навколо вічно голодного соціалізму? Хто за допомогою комунальних боргів вганяє державу в труну, перейменовуючи радянські вулиці та публічно відхрещуючись від Фрідріха Енгельса?

Радянський комунізм, як висів непідйомною ношею на шиї у держави, так і продовжує висіти. І 1000 повалених пам’яток Леніну тут погоди не зроблять. Але всьому приходить кінець.

 

 

5 КОММЕНТАРИИ

  1. А не надо газ через роттердам пропускать или гнать “через словакию”. Тогда и коммуналка будет как в “радянському комунізмі”.
    А то все дураки и не платим.

  2. Дебил. У меня электроотопление.
    Не врубаешься о чем речь – не дано, значит.
    Плати, конечно, там лишнее колесо к своей крутой тачке кто-то купит))))

  3. Це не комунізм, а дикий капіталізм. Де програми :”Сплати сьогодні 85 процентів, інше списуємо”. Що робить юрист на підприємстві? Чому маючи просто воду чи тепло-ціни лізуть з вушей. А де якість? Совок вам оставив, таке воно і зосталось. І це питання 30років, а сьогоднішнього дня. На сьогодні розглядається установка домових лічильників. Чим не комунізм? Я до колгоспу не готовий. Більше не пищить таку фігню, бо і Ленінів треба валять і комунізм з ваших голови викоренити.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ