Павлоград привітав юні таланти

0
1827

30 травня у Міському культурно-дозвільницькому центрі відбулася церемонія вшанування обдарованих дітей міста Павлограда з нагоди Міжнародного дня захисту дитини, повідомляє Прес-служба міського культурно-дозвільницького центру, фото Вадима Шальського

У цей святковий день на сцені виступили зразкові творчі ансамблі міста. З вітальними словами до обдарованих дітей від імені міського голови Павлограда та міської ради звернувся секретар Павлоградської міської ради Аматов Є. В., заступник міського голови Шуліка О. О., від імені компанії ДТЕК — генеральний директор ДТЕК Павлоградвугілля Воронін С. А. Також колективи-переможці міжнародних та всеукраїнських фестивалів-конкурсів отримали подяки і подарунки від народного депутата України Мартовицького А. В.

Під час церемонії вшанування обдарованих дітей міста Павлограда з нагоди Міжнародного дня захисту дитини було оголошено проект-переможець конкурсу масштабних ідей «Місто своїми руками» (грант до 200 тис. грн від компанії ДТЕК) — «Облаштування спортивного майданчика в скейтленд парку».

Окрім творчих колективів, на церемонії окремо було відзначено школярів, які стали переможцями предметних олімпіад, а також володарів спортивних перемог.

Бажаємо усім дітлахам відпочити та оздоровитися влітку, і розпочати наступний навчальний рік із новими силами, жагою до знань та перемог!

 

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ