Павлоград уже принял 5,5 тыс. переселенцев из областей, где ведутся активные боевые действия

0
509

Ракетный удар, нанесенный оккупантами по Павлограду 22марта, никак не повлиял на жизнедеятельность города: в обычном режиме работают градообразующее предприятия, магазины, транспорт, медучреждения, – об этом на брифинге в Днепр ОГА рассказал Павлоградский городской голова Анатолий Вершина.

«Вчора був тривожний день. У місто прилетіли ворожі ракети. Одна людина загинула. Зруйнована інфраструктура залізничної станції, з рейок зійшли вантажні вагони. Та нині у Павлограді все під контролем. Працює наша місцева військова адміністрація, тероборона», – сказав Павлоградськийміський голова Анатолій Вершина.

Він додав, що місцева влада співпрацює з правоохоронними органами, силовими структурами. Курсує громадський транспорт, люди їздять на роботу. Відкриті магазини, туди завозяться продукти. Немає жодних збоїв в роботі критичної інфраструктури. На містоутворюючому підприємстві добувають вугілля.

Павлоград вже прийняв 5,5 тис переселенців з областей найбільш активних бойових дій. З них понад тисяча зареєструвалася в органах соціального захисту. Решта самостійно знайшли житло.

«Допомагаємо переселенцям з роботою, пропонуємо вакансії. За потребою розселяємо. Дітей приймаємо до шкіл на дистанційне навчання», – розповів Анатолій Вершина.

Лікарні міста працюють та забезпечені необхідними медикаментами. Відновлена робота міжміського транспорту.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ