Чому Павлоград нічого не знає про свого «смотрящего» Малелю і його кримінальних справах?

0
681

 У Павлограді немає людей, які ніколи не навчалися у школі, крали гусей та при цьому вважалися авторитетами. Містянам нічого не відомо про те, що, крім міського голови, прокурора, начальника міського відділу поліції та військової адміністрації, у Павлограді є ще «смотрящие», – недоторкані  злочинці, яких законослухняні громадяни обходять стороною, а злодії та грабіжники вважають авторитетами.

Про один із таких авторитетів, які «смотрят за Павлоградом», сьогодні в соціальних мережах розповідають на всю Україну, як про символ кримінального  міста, як про символ вседозвоєності та безкарності.

Наприкінці березня цієї військової весни павлоградці були здивовані інформацією про те, що якась банда напала на керівника тероборони. Представника тероборони побили на території АЗС. У повідомленні йшлося:

Чому Павлоград нічого не знає про свого «смотрящего» Малелю і його кримінальних справах?« Служба безпеки України на Дніпропетровщині знешкодила банду, яка нападала на підрозділи Тероборони. У ході спецоперації СБУ нейтралізувала організоване злочинне угруповання, яке тероризувало громадян та погрожувало бійцям Тероборони. Зловмисники вимагали з підприємців гроші під виглядом збору волонтерської допомоги. У разі відмови – погрожували фізичною розправою.

Крім того, учасники банди здійснили напад на одного з керівника місцевої Тероборони, який завадив незаконному перевезенню через блокпости зброї та боєприпасів угруповання.Чому Павлоград нічого не знає про свого «смотрящего» Малелю і його кримінальних справах?

Слідчими СБУ трьом затриманим повідомлено про підозру за ст. 435-1 та 263 Кримінального кодексу України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави».

Вдруг озвучили имя какого-то “Малёли”, который и руководил криминальной группой. И уже находится на свободе, получив наказание в виде 5 лет лишения свободы с испытательным сроком на три года. Об этом сообщается в материалах Красногвардейского  районного  суда Днепра, внесенных в ЕРДР.

Обвинувачений   придбав наступні предмети, а саме: корпус гранати «РГД-5» з маркуванням «116-76Т» та запал до вказаної гранати «УЗРГМ-583» з маркуванням «171-74», а також корпус гранати «РГД-5» з маркуванням «4-68Т» та запал до вказаної гранати «УЗРГМ-2-583» з маркуванням «134-88».

26.03.2022 в проміжок часу з 18:43 до 20:18, під час обшуку   серед іншого було виявлено та вилучено корпус гранати «РГД-5» з маркуванням «4-68Т» та запал до вказаної гранати «УЗРГМ-2-583» з маркуванням «134-88».

Крім того,   він  носив та зберігав у сумці чорного кольору з маркуванням «TUCANO» корпус гранати «РГД-5» з маркуванням «116-76Т» та запал до вказаної гранати «УЗРГМ-583» з маркуванням «171-74».

 

Так 26.03.2022 в проміжок часу з 22:30 до 23:02, в ході особистого обшуку ОСОБА_1 під час затримання особи, підозрюваної у вчиненні злочину, було виявлено та вилучено корпус гранати «РГД-5» з маркуванням «116-76Т» та запал до вказаної гранати «УЗРГМ-583» з маркуванням «171-74».

20 липня 2022 року між прокурором та обвинуваченим   укладена угода про визнання винуватості. Цією угодою визначено покарання   у виді 5 років позбавлення волі із звільнення від покарання на підставі ст.75 КК України з покладенням обов`язків, передбачених ст.76 КК України.

 

Суд ухвалив: затвердити угоду про визнання винуватості від 20 липня 2022 року, укладену між прокурором Шестопаловим Романом Миколайовичем та обвинуваченим   .

 

Визнати  обвинуваченого винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.263 КК України, та призначити йому покарання у виді 5 (п`яти) років позбавлення волі.

 

На підставі ст.75 КК України звільнити   від відбування покарання з випробуванням на строк 3 (три) роки, якщо він протягом іспитового строку не вчинить нового кримінального правопорушення та виконає обов`язки, покладені на нього судом.Запобіжний захід у вигляді тримання під вартою   скасувати, на підставі ч.5 ст.202 КПК України негайно звільнити його з-під варти з ДУВП №4, в якій він на момент судового розгляду перебуває.

Скасувати арешт,накладений згідно з ухвалоюслідчого судді Красногвардійського районного суду м.Дніпропетровська   на майно, вилучене   під час проведення особистого обшуку громадянина  : сумку чорного кольору з маркуванням «TUCANO»; шкіряний гаманець  : мобільний телефон сірого кольору «РОСО  ; паспорт громадянина України № НОМЕР_3 , на ім`я ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 ; банківську картку «Приватбанку Голд»  ; банківську картку «Приватбанку Голд»  ; банківську картку «А-Банк 7; мобільний телефон торгівельної марки «Iphone»,   ; шапку чорного кольору з нашитою назвою торгівельної марки «adidas».

 

Про кримінальну справу за ст. 435-1 Кримінального кодексу України (образу честі і гідності військовослужбовця, загроза військовослужбовцю карається обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років або позбавленням волі на той самий рядок). Стосовно цієї особи нічого не відомо.

Як у правовій державі якогось громадянина, який зберігає у себе брухту зброю та жодних посад у виконкомі не обіймає, можуть назвати авторитетом? Хіба може якась людина, здійснивши напад на представника міської Тероборони, і після того, як її затримали співробітники СБУ, розраховувати на те, що вона якимось залишиться на волі і далі творитиме кримінальні дива? Виявляється, таке можливе.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ