Павлоград наградил ценными подарками школьников, работавших на благо города на каникулах

0
203

31 августа в сквере им.Шевченко в Павлограде прошло чествование участников Фонда летнего трудоустройства. Уже четвертый год подряд после окончания работ участники «Фонда летнего трудоустройства» награждаются ценными подарками. Дети работали на прополке клумб и благоустраивали территорию Павлограда во время летних каникул. Их труд оплачивал город.

Об этом сообщает пресс-служба Павлоградского горисполкома.

Павлоград наградил ценными подарками школьников, работавших на благо города на каникулах“Традиційно, влітку 2021 року працював Фонд літнього працевлаштування для молоді, який функціонує уже понад 20 років при відділі з питань сім’ї, молоді та спорту Павлоградської міської ради.

Павлоград наградил ценными подарками школьников, работавших на благо города на каникулахФонд літнього працевлаштування молоді — єдиний фонд в Дніпропетровській області з працевлаштування підлітків в вільний від навчання час. Впродовж літнього періоду 139 підлітків віком від 14 до 18 років працювали на роботах з благоустрою міста у КП “Затишне місто”.

Міський голова Анатолій Олексійович Вершина та депутат Павлоградської міської ради, директор Комунального підприємства «Затишне місто» — Василь Вікторович Коріневський вручили подарунки з побажаннями міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення на нові звершення та висловили слова вдячності молодим людям, адже завдяки такій небайдужій молоді, наше місто розквітає!”, – говорится в сообщении.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ