Павлоград звично бореться з повінню, крокуючи калюжами і форсуючи безіменні водоймища

0
473

Кажуть, що містом називається той населений пункт яким можна пройти без ризику промочити в калюжах ноги. У Павлограді таких вулиць мало чи їх взагалі немає. Побудоване в заплавах річок, після кожного пристойного дощу, місто покривається величезними калюжами та ставками. Місто пливе…

Павлоград звично бореться з повінню, крокуючи калюжами і форсуючи безіменні водоймищаТак, сьогодні, 19 листопада, на вулиці Західнодонбаській знову з’явилося”море”. І це не дивлячись на те, що вулиця була капітально відремонтована в 2021 році разом з лівнівками. Місцевих жителів запевняли, що вже тепер точнісінько “морей”, які не дають можливості проїжджати автомобілям та маршруткам, не буде.

Павлоград звично бореться з повінню, крокуючи калюжами і форсуючи безіменні водоймищаАвтомобілі під час дощу, як це можна бачити на прикладі Західнодонбаській у Павлограді, таки вирушають у плавання.

Дощ цього разу вирішив перевірити на практичність та здатність пропускати все, що вилилося з неба на наші дорогоцінні дороги.

Але перший затяжний дощ показав – все лишилося по-старому.

“Море” між магазином “Делві” та майданчиком для збору сміття на Західнодонбаській залишилося в колишніх розмірах. І за рідкісними винятками автомобілі зможуть не набрати води в салон, його перетинаючи.

Павлоград звично бореться з повінню, крокуючи калюжами і форсуючи безіменні водоймищаДо берега безболісно дістаються не всі. Один автомобіль таки “захлинувся”.

І це тільки на Західнодонбаській…

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ