Патріоти Павлограду пройдуть ходою на честь загиблих Героїв за свободу та незалежність України

2
924

8 травня, у День пам’яті та примирення, о 17.00 в Павлограді відбудеться “Пам’ятна хода патріотичних сил на честь загиблих Героїв за свободу та незалежність України”.

Про це повідомляє волонтер Ганна Желіховська на своїй сторінці в Фейсбуці.

«Збір о 16.45 біля пам’ятника Ж. Котіну (танку) – міськвітка. Для участі у ході запрошуються всі бажаючі – бійці АТО, волонтери, активісти та небайдужі мешканці міста.

Колонна пройде ходою по вул. Центральній від Міськвітки до Соборної площі. Вітається національна символіка, жовто-сині та червоно-чорні прапори. Бажана форма одягу – військова форма, вишиванки. Із собою бажано мати квіти для церемонії покладання квітів до дошки пам’яті загиблих воїнів», – повідомляє Ганна Желіховська.

2 КОММЕНТАРИИ

  1. Решили скрестить бульдога с носорогом? АТО и рядом не стояло со Степой Бандерой.

  2. 8 и 9 мая — это день памяти и примирения, так, вроде, его называют. День Победы праздновали те, кто этой победы добился. А мы никого не побеждали, поэтому нечего лезть. Победители хреновы. Только и можем, что дедами гордиться. Надо признать, что в УПА тоже были настоящие патриоты, а в Красной Армии хватало палачей. Надо не с кулаками кидаться друг на друга из-за того, что было 70 лет назад, а понять почему у нас и сегодня нет мира. Добейтесь мира сейчас.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ