Патріоти Дніпра просять УПЦ МП висловити свою пропозицію щодо об’єднання

3
849

19 листопада патріотична громадськість вирушила на зустріч з владикою Іринеєм, щоб з`ясувати його ставлення до створення в Україні Єдиної Помісної Православної Автокефальної Церкви.

Про це заявила у Фейсбук громадська організація «Майдан. Січеслав. Дніпро, повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ».

«У нас немає московського патріархату, ми Українська православна церква» – заявив отець Микола, представник Дніпропетровського єпархіального управління УПЦ.

Патріоти Дніпра просять УПЦ МП висловити свою пропозицію щодо об'єднання«Випадково, або не дуже, але владики сьогодні в приймальний день не було в Єпархії, до нас вийшов його представник – отець Миколай, який сказав, що їм не потрібен Томос, бо вони його вже мають ще з 1991 року, а також повідомив, що дана Єпархія не має жодного відношення до Москви, враховуючи фінансового, а абревіатура МП (Московський Патріархат) не має в жодному документі та, навіть, на вивісках», – зазначено у дописі.

На питання від громадськості – чому в храмах московського патріархату так багато агресії по відношенню до патріотів України та Церков Київського патріархату, отець Микола зазначив: «Не звертайте уваги, бо люди різні і розуміють по різному».

Патріоти розповіли, що саме в цей момент до них підбігла жіночка з криками і образами вирвала з рук активіста плакат з написом: Українцям Помісну Церкву. Дана пані вже відома нам, це саме вона мітингувала під стінами Дніпропетровської обласної ради з плакатами проти Автокефалії.

Патріоти Дніпра просять УПЦ МП висловити свою пропозицію щодо об'єднанняТоді патріоти в усному порядку звернулись до Владики Іринея з проханням, з Божого благословення взяти участь у Об`єднавчому Соборі Православних Ієрархів України 22 листопада 2018 р. та підтримати створення в Україні Єдиної Помісної Православної Автокефальної Церкви.

Представник Митрополита отець Микола повідомив, що вони не будуть брати в цьому участь та зазначив, якщо українці хочуть об`єднання, то нехай об`єднуються навколо їх церкви.

Завершуючим було прийнято рішення все ж таки провести зустріч патріотичної громадськості з владикою Іринеєм та учасники обмінялись контактами для її організації.

3 КОММЕНТАРИИ

  1. Поясните мне пожалуйста, каким боком активистическое быдло к делам религиозных мракобесов?

  2. Активисты, как и твоё быдло, проплачено политическими партиями.
    В отличае от КП, МП не призывает людей убивать, защищая от мнимого агрессора. Послушайте речи Филарета, и Вы поймёте чем МП отличается от КП. Так как объединения ещё нет, поэтому церкуи Московского Патриархата на Украине ещё существует. Священики МП не хотят, что бы их имущество попало под влияние Константинополя. Они, как Порошенко, который уже отдал Сергеевскую лавру Константинополу, не хотят разбазаривать своё имущество в угоду таких политиканов.
    22 ноября состоится собор раскольнической церкви Украины. Поэтому, к этой дате Порошенко спешит, что бы все православные подписали этот Томос.

    • Прежде, чем говорить, убедись, что язык твой соединен с мозгом. “Священики МП не хотят, что бы их имущество попало под влияние Константинополя”. 1. все имущество и деньги принадлежит общине. Архиереи(епископы) являются монахами и потому не имеют права НИ НА КАКОЕ ИМУЩЕСТВО. Согласно закону и канонам, общины платят им зарплату и другим клирикам. 2. Согласно Правилам Святых апостолов православная церковь – Единая, Святая Соборная , Апостольская – это СИМВОЛ ВЕРЫ !!! Соборность провозглашена еще в 51 году. 3. В 451 г. была принята власть ПЕНТАРХИИ, которые и решают, кому – Томос о независимости, а кому – извержение из сана (как в данном случае извергнут Онуфрий из МП ) 4. Вопрос, к какой конфессии принадлежать и какую Веру исповедовать решают ТОЛЬКО МИРЯНЕ , которые создают общину и приглашают на работу священников. При этом обладают точно таким правом его изгнать , отказаться от него. 5. После отмены решения Вселенского патриархата Московия не имеет никаких прав на Украинскую церковь и УПЦ МП уже не существует.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ