Пассажиров опять призывают придерживаться социальной дистанции, при проезде в общественном транспорте

1
274

Последний день лета. В Павлограде традиционно тушат городскую свалку, рассеянно наблюдают за дракой между депутатом Верховной Рады Романом Каптеловым и городским головой Палограда Анатолием Вершиной. А карантину не видно конца.

Количество заболевших COVID-19 неуклонно растет и люди в защитных костюмах снова выходят на улицы, как во время чумы. Остановкой общественного транспорта население, пока, не пугают и закрытием магазинов , пока, не грозят. Но это до первого ветра.
Пресс-служба Павлоградског исполкома сообщает, что за последние сутки заболело 6 человек:
«Станом на ранок 31.08.2020 року по місту Павлоград зафіксовано шість нових випадків COVID-19. Всього під наглядом лікарів перебуває двадцять два пацієнти.
Наразі відбувається пошук та відпрацювання контактних осіб. З початку епідемії зафіксовано п’ятдесят два підтверджених випадків COVID-19.
До лікувально-профілактичних закладів міста за минулу добу поступив один пацієнт з пневмонією. Всього на лікуванні в лікарні інтенсивного лікування перебуває 19 пацієнтів з пневмонією, в т.ч. сім з COVID-19 з м. Павлограда».
Одновременно растет заболеваемость по всей Днепропетровской области: за пятницу 74, за субботу -71. За воскресенье количество заболевших выросло только на 43 человека.
« За останню добу на Дніпропетровщині виявили 43 хворих на COVID-19. Занедужали 15 мешканців Марганця, 9 – Дніпра, по 5 – Новомосковська і Павлограда. Коронавірус діагностували і у 4 жителів Дніпровського району та по одному – Кам’янського, Покрова, Магдалинівського, Синельниківського та Царичанського районів. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Нині у регіоні – 2349 підтверджених випадків коронавірусної хвороби. З них 1199 людей одужали, летальних випадків – 47
У зв’язку зі зростанням кількості випадків COVID-19 по Україні закликаємо населення дотримуватись карантинних обмежень, використовувати засоби індивідуального захисту при відвідуванні місць скупчення людей та при переміщенні громадським транспортом, дотримуватись соціальної дистанції та правил особистої гігієни.

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Воспользовался общественным транспортом-оказалось что один я соблюдаю карантин. Зашел в одну установу-работники в масках, “трудовой народ” смачно положил.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ