Подружня пара з Павлограда перевірила свої почуття на “Детекторі брехні”, – чекаємо на результат

0
754

Добре було б під час виборів усіх кандидатів у народні депутати допускати до участі у виборах лише після перевірки на детекторі брехні, для виявлення їхньої схильності до крадіжки. Заодно можна було б перевірити чиновників, незважаючи на клятву, яку вони приймають.

До використання детектора брехні під час відбору держслужбовців ще далеко. А ось, подружжя вже свої почуття перевіряє на поліграфах.

Наприклад, подружжя Віхренко з Павлограда 19 березня в телепроєкті ”Детектор брехні” на телеканалі СТБ винести на загальне обговорення сімейний конфлікт, який без застосування техніки вирішити не можуть.

Олексій – топ-менеджер розважального центру, а Олена – майстер манікюру. Вони у шлюбі майже 10 років. Але Олена незадоволена тим, що чоловік мало заробляє, а Олексій закидає їй спекуляції сексуальними стосунками.

Подружня пара з Павлограда перевірила свої почуття на “Детекторі брехні”, - чекаємо на результатПісля того, як чоловік продав свій автомобіль і на всі гроші закупив для лікарні медичні маски, Олена збунтувалася: чоловік повинен спочатку захищати сім’ю, а вже потім бути благодійником для оточуючих.

Олексій, переживши тяжке захворювання, перебуваючи на межі смерті, на знак подяки до лікарів за його порятунок, продав свій автомобіль – і саме на ці гроші закупив медичні маски, щоб допомогти людям.

– У мене є руки, ноги, голова, – на автомобіль я зможу заробити, – переконаний Олексій. – А жити з людиною, яка сприймає тебе як автомат для заробляння грошей стає неможливо. Я зрозумів, що без грошей буду потрібен тільки своїй мамі…

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ