Начальник отдела образования и депутат от «Самопомичи» ответят Татьяне Вербе

8
1587

Отношение к журналистам, после 18 апреля, когда редактор веб-портала TVnews , была выдворена с родительского собрания в СШ № 19, должно поменяться. Чтобы не быть голословной, Татьяна Верба обратилась с официальным запросом к начальнику отдела образования Павлоградского горсовета Демьяненко И.В., которая присутствовала на собрании 18 апреля и попросила журналистку покинуть класс, с тем чтобы она, как должностное лицо, пояснила на каком основании журналисту было запрещено заниматься законной профессиональной деятельностью в выше указанной школе.Начальник отдела образования и депутат от «Самопомичи» ответят Татьяне Вербе

Очевидно, на этот вопрос придется ответить и депутату Павлоградского городского совета от политической партии «Самопомiч» Третьяк А.В., которая, не обращая внимания на аргументы журналиста, настояла на том, чтобы та покинула помещение. Хотя, с запросом к депутату журналист не обращалась.

8 КОММЕНТАРИИ

 1. Шановні начальник відділу освіти та депутат!Є Законодавство України про інформацію і ЗМІ, а саме: Закон України “Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні” ст. 26 “Права та обов’язки журналіста редакції” в ній чітко розписано, що має право робити журналіст, також в ЗУ “Про інформацію” теж доступно роз`яснено,яку інформацію мають право висвітлювати журанлісти, а яку ні.Шкільний батьківський збір не відноситься до конфіденційної або таємної інформації,в чому виникла проблема не зрозуміло зовсім.Мене дивує поведінка представників влади повна безграмотність законів, і не повага до журналістів.Цікаво яку відповідь нададуть на, що буде посилання? якщо взагалі буде хоть якась відповідь…….

 2. ИСКАТЬ ГДЕ СНИМАТЬ – ЭТО ПРОБЛЕМЫ ЖУРНАЛИСТОВ!!! НИКТО НЕ ОБЯЗАН ИХ ВПУСКАТЬ КУДА ИМ ХОЧЕТСЯ!!!

  • Еще один тупизень, народ Вы законы почитатйте для начала,а потом комменты пишите,не позортесь!

 3. Чим пані Верба може довести свій статус журналіста? Чи зареєстрований портал на який вона працює у статусі ЗМІ? Чи можуть вони продемонструвати реєстраційне свідоцтво? Наскільки мені відомо, вона і всі працівники цього “порталу” взагалі не мають жодних офіційних документів, що підтверждують їх діяльність. Тобто є просто цивільними, що пхають носа у справи інших за власним бажанням.
  Рекомендую керівництву МіськВО спочатку впевнитися, що мають справу саме с журналістом, і лише потім розглядати можливість надати відповідь на цей “запит”.

  • Почитайте Закон “О обращении граждан Украины” по поводу рассмотрения запроса,а потом комментируйте.

  • Можна піти з “совка”, але витравити “совок” з деяких осіб буває набагато важче.
   З приводу “чим може довести” то це елементарно:
   1. Тетяна Верба є членом Національної спілки журналістів України (НСЖУ);
   2. Більше того – вона є заступником керівника Павлоградської організації НСЖУ.

   А на запити (чи звернення) відповідати потрібно не лише журналістам, але й звичайним громадянам. Якщо, звичайно, у посадових осіб міськво нема бажання трохи поконфліктувати з Законами України і роздмухувати конфлікт далі.

 4. Вот это «Самопомiч» !!! А где же их демократические принципы в “демократической” стране? Гнать надо такие партии и таких людей из нашей страны, из нашего города.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ