Отношение к журналистам, после 18 апреля, когда редактор веб-портала TVnews , была выдворена с родительского собрания в СШ № 19, должно поменяться. Чтобы не быть голословной, Татьяна Верба обратилась с официальным запросом к начальнику отдела образования Павлоградского горсовета Демьяненко И.В., которая присутствовала на собрании 18 апреля и попросила журналистку покинуть класс, с тем чтобы она, как должностное лицо, пояснила на каком основании журналисту было запрещено заниматься законной профессиональной деятельностью в выше указанной школе.
Очевидно, на этот вопрос придется ответить и депутату Павлоградского городского совета от политической партии «Самопомiч» Третьяк А.В., которая, не обращая внимания на аргументы журналиста, настояла на том, чтобы та покинула помещение. Хотя, с запросом к депутату журналист не обращалась.
Шановні начальник відділу освіти та депутат!Є Законодавство України про інформацію і ЗМІ, а саме: Закон України “Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні” ст. 26 “Права та обов’язки журналіста редакції” в ній чітко розписано, що має право робити журналіст, також в ЗУ “Про інформацію” теж доступно роз`яснено,яку інформацію мають право висвітлювати журанлісти, а яку ні.Шкільний батьківський збір не відноситься до конфіденційної або таємної інформації,в чому виникла проблема не зрозуміло зовсім.Мене дивує поведінка представників влади повна безграмотність законів, і не повага до журналістів.Цікаво яку відповідь нададуть на, що буде посилання? якщо взагалі буде хоть якась відповідь…….
ИСКАТЬ ГДЕ СНИМАТЬ – ЭТО ПРОБЛЕМЫ ЖУРНАЛИСТОВ!!! НИКТО НЕ ОБЯЗАН ИХ ВПУСКАТЬ КУДА ИМ ХОЧЕТСЯ!!!
Еще один тупизень, народ Вы законы почитатйте для начала,а потом комменты пишите,не позортесь!
Чим пані Верба може довести свій статус журналіста? Чи зареєстрований портал на який вона працює у статусі ЗМІ? Чи можуть вони продемонструвати реєстраційне свідоцтво? Наскільки мені відомо, вона і всі працівники цього “порталу” взагалі не мають жодних офіційних документів, що підтверждують їх діяльність. Тобто є просто цивільними, що пхають носа у справи інших за власним бажанням.
Рекомендую керівництву МіськВО спочатку впевнитися, що мають справу саме с журналістом, і лише потім розглядати можливість надати відповідь на цей “запит”.
Почитайте Закон “О обращении граждан Украины” по поводу рассмотрения запроса,а потом комментируйте.
Можна піти з “совка”, але витравити “совок” з деяких осіб буває набагато важче.
З приводу “чим може довести” то це елементарно:
1. Тетяна Верба є членом Національної спілки журналістів України (НСЖУ);
2. Більше того – вона є заступником керівника Павлоградської організації НСЖУ.
А на запити (чи звернення) відповідати потрібно не лише журналістам, але й звичайним громадянам. Якщо, звичайно, у посадових осіб міськво нема бажання трохи поконфліктувати з Законами України і роздмухувати конфлікт далі.
Вот это «Самопомiч» !!! А где же их демократические принципы в “демократической” стране? Гнать надо такие партии и таких людей из нашей страны, из нашего города.
Вот Вам и “прозоро” значит было что скрывать от журналистов.