Посадовець поліції на Дніпропетровщині отримував хабарі від автоперевізників

0
499

На Дніпропетровщині СБУ викрила посадовця поліції на корупційному механізмі одержання грошей від автоперевізників.

Про це повідомляє прес-служба СБУ Дніпропетровської області на своїй сторінці в Facebook.

Посадовець поліції на Дніпропетровщині отримував хабарі від автоперевізниківСлужба безпеки України викрила посадовця одного з підрозділів Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області на отриманні неправомірної вигоди.

За попередньою версією слідства, на момент виконання обов’язків керівника відділення безпеки дорожнього руху поліцейський намагався налагодити корупційний механізм одержання хабарів від представників комерційних структур у сфері вантажних перевезень.

Посадовець поліції на Дніпропетровщині отримував хабарі від автоперевізниківЗадокументовано, що фігурант запропонував керівнику транспортної компанії сплачувати щомісячну «данину» у розмірі 40 тисяч гривень. За ці суми поліцейський обіцяв підприємцю не притягувати до адміністративної відповідальності за перевезення вантажів, що перевищують встановлені норми масо-габаритного контролю.

Через дії зловмисника руйнувалося покриття місцевих автошляхів, на які витрачаються мільйони бюджетних коштів.

Посадовець поліції на Дніпропетровщині отримував хабарі від автоперевізниківПравоохоронці затримали поліцейського відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України на одній з міських вулиць під час одержання хабара.

У межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України вирішується питання щодо повідомлення фігуранту про підозру і обрання міри запобіжного заходу.

Тривають невідкладні слідчі дії.

Викриття протиправної діяльності проводилось спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у м. Полтава, підрозділом внутрішньої безпеки Національної поліції під процесуальним керівництвом Дніпропетровської обласної прокуратури.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ