Більше 2000 павлоградців похилого віку отримали від благодійників допомогу

0
381

Павлоградська міська рада у співпраці з міжнародними партнерами продовжує дбати про павлоградців і сьогодні, 4 жовтня, було продовжено видачу гігієнічних наборів людям похилого віку (від 80 до 89 років).

Більше 2000 павлоградців похилого віку отримали від благодійників допомогуО 10.00 годині біля колишнього кінотеатру ім. Гагаріна зібралося немало народу.

Проте люди похилого віку зустрічалися рідко. Воно й зрозуміло: мало хто з них взагалі виходить на вулицю – здоров’я не дозволяє. Але, маючі на руках документи стареньких родичів, що передбачено умовами розповсюдження благодійної допомоги, гігієнічні набори отримували близькі люди.

Більше 2000 павлоградців похилого віку отримали від благодійників допомогуОднак були бабусі й дідусі, які самі приходили за благодійною допомогою, прихвативши із собою візочки. Вони були дуже задоволені і завдячували тим, хто про них так піклується.

Сьогодні гігієнічних наборів отримали 400 павлоградців похилого віку. В наборах: вологі серветки, миючі засоби, туалетний папір, зубна паста, гель для душу та ін.

Більше 2000 павлоградців похилого віку отримали від благодійників допомогуВзагалі то старенькими павлоградцями (до 89 років) вже отримано більше 2000 таких наборів.

До речі, в м.Павлограді проживає близько 4017 осіб, яким виповнилось 80-89 років.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ