У веткабінеті “Центр” за новою адресою у Павлограді отримаєте весь комплекс послуг для чотирилапих улюбленців

0
561
Медичного огляду потребують не тільки коти й собаки

Домашні тварини, навіть у наш непростий час, поза увагою не залишені. Всім пристойним собакам та кішкам роблять щеплення, водять на обстеження до ветеринара. 

Весь комплекс послуг, у Павлограді, домашні улюбленці отримають у ветеринарному кабінеті “Центр” на вул. Добролюбова, 29. На вул. Центральної, 21 облаштовано стаціонар для лікування тварин.

Усіх пристойних собак та кішок запрошують відвідати ветеринарний кабінет «Центр». У ветеринарному кабінеті “Центр” допоможуть домашнім улюбленцям.

Отримайте весь комплекс послуг для чотириногих улюбленців у веткабінеті "Центр" у ПавлоградіУ ветеринарному кабінеті “Центр” лікують лагідних кішок та веселих собак. Досвідчений ветеринар Олександра Гуськова, за потреби, проведе огляд тварини та за результатами аналізів призначить лікування. Тут тварина може пройти вакцинацію. Якщо господарі вирішили стерилізувати вихованця чи потрібна інша операція – це теж проблем не складе. Усіх пристойних собак та кішок запрошують відвідати ветеринарний кабінет «Центр». У ветеринарному кабінеті “Центр” допоможуть домашнім улюбленцям.

Отримайте весь комплекс послуг для чотириногих улюбленців у веткабінеті "Центр" у ПавлоградіЗ ексклюзивних видів послуг для тварин:

– ультразвукове чищення зубів;
– чіпування тварини, яка необхідна при вивезенні вихованця за кордон.

Звертатися за тел.: 095-471-26-90

Довідка:
Бегемот пропонує підприємцям розмістити інформацію про товари чи послуги на наших сторінках. Якщо вам потрібно привернути до себе увагу, то ми вам допоможемо. Наша аудиторія складає від 2000 до 10 000 читачів на добу. Кількість зльотів від 1 до 30-ти.
Злітаємо разом! Відкриваємо нові горизонти за пільговими тарифами!

Телефонувати: 050-451-39-91

Отримайте весь комплекс послуг для чотириногих улюбленців у веткабінеті "Центр" у Павлограді

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ