На трассе Днепр-Павлоград отремонтируют 18 мостов

0
185
default

Трасса Днепр-Павлоград меняет свой внешний вид. 63 км автодороги уже покрыты новым дорожным покрытием. Дорожникам осталось уложить верхний слой. На трассе будут отремонтированы 18 мостов, что существенно облегчит передвижение транспорта.

Об этом сообщил председатель Днепропетровской ОГА Валентин Резниченко.
«Дбаємо про те, щоб мешканці області та гості пересувалися безпечними автошляхами. Тривають роботи на трасі Дніпро-Павлоград. Вона – частина найдовшої магістралі в державі М-30 Стрий-Ізварине», – зазначив Валентин Резніченко.

Трасу Дніпро-Павлоград ремонтують за Програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Триває реконструкція ділянки на під’їзді до Павлограду. Дорогу розширюють. Буде по 4 смуги в обидва боки», – сказав начальник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

Він додав, що решта магістралі вже із новим покриттям. Нині в лабораторії перевіряють його якість. Після – укладуть верхній шар асфальтобетону.
По всій трасі приводять до ладу мости. Вже у роботі 16-ть. На черзі – ще 2.
«Штучні споруди облаштовуємо новітньою гідроізоляцією. Замість застарілої руберойдової використовуємо напилювану. Вона без стиків та швів. Міцна і практична. Вода не затримуватиметься під дорожнім покриттям і не псуватиме його», – розповів начальник ділянки Микола Рубаха.

Траса Дніпро-Павлоград – частина магістралі М-30. Це «Дорога Єдності», що сполучає схід та захід країни.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ