Чем кража велосипеда отличается от государственной измены?

2
518

Пятого президента Украины Петра Порошенко обвиняют в том, что он способствовал перечислению 200 млн. грн. террористическим организациям. Об этом сообщает пресс-служба Генеральной прокуратуры.

Почему подозрение не было предъявлено зимой 2019-го или зимой 2020 года, – неизвестно. Почему подозрение не смогли вручить Петру Порошенко, когда он находился в Украине? Почему его не задержали в аэропорту, при вылете в Турцию?

Подозреваемых в краже велосипеда задерживают без проволочек, а государственная измена тяжелее, чем кража велосипеда.

Пресс-служба Генеральной прокуратуры сообщает:

«Організація незаконних поставок вугілля з «ЛНР» та «ДНР» – у сприянні терористам та держзраді підозрюється п’ятий Президент України.
Виконувачем обов’язків Генерального прокурора повідомлено про підозру п’ятому Президенту України, повноваження якого припинено, у вчиненні за попередньою змовою групою осіб державної зради та сприяння діяльності терористичних організацій (ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 111, ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 258-3 КК України).

У цьому кримінальному провадженні раніше повідомлено про підозру фізичній особі та народному депутату України 9 скликання у вчиненні держзради та сприяння діяльності терористичних організацій, а також колишньому Міністру енергетики та вугільної промисловості України у сприянні діяльності терористичних організацій.

За даними слідства, у період з листопада 2014 року по січень 2015 року п’ятий Президент України за попередньою змовою із вказаними та іншими особами, а також представниками вищого політичного керівництва Російської Федерації вчинив державну зраду та сприяння діяльності терористичних організацій шляхом незаконної закупівлі вугілля у підконтрольних «ЛНР» та «ДНР» підприємств.

Внаслідок цих дій, більше 200 млн грн коштів державного підприємства були перераховані, а в подальшому переведені у готівку та розподілені на користь терористичних організацій.

У зв’язку із неявкою п’ятого Президента України, повноваження якого припинено, за викликом до органу досудового розслідування, йому повідомлено про підозру у передбачений КПК спосіб.

Слідчі дії тривають. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Державного бюро розслідувань та Служби безпеки України”.

2 КОММЕНТАРИИ

  1. Верить в то,что Порошенко посадят ,все равно что верить что в конце немецкого порнофильма будет свадьба.Да кто же его посадит ? Он же такой же клерк американского посольства как и Зеленский ,между ними различие только в возрасте.

  2. Шоу маст гоу он! Хлеба и зрелищ. С хлебом не прибавляется, а очередное клоунское зрелище должно нас веселить. Но давно уже не смешно от паралича власти.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ