Одинокая женщина в закрытой квартире в Павлограде звала на помощь, – откликнулись спасатели

0
366

13 августа в 8:57 в Службу спасения «101» поступило сообщение о том, что на улице Днепровской города Павлограда, пожилая женщина находится в закрытой квартире и зовет на помощь.

Об этом сообщает пресс-служба ГУ ГСЧС Днепропетровской области.

Одинокая женщина в закрытой квартире в Павлограде звала на помощь, - откликнулись спасатели“За викликом одразу було направлено чергове відділення 27-ої державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежнор-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

По прибуттю рятувальників до місця події встановлено, що у зачиненій квартирі, розташованої на другому поверсі, літня хвора жінка впала на підлогу та кличе на допомогу.

Одинокая женщина в закрытой квартире в Павлограде звала на помощь, - откликнулись спасателиРятувальники за допомогою розсувної драбини потрапили до помешкання через балкон, де на підлозі виявили пенсіонерку. Надзвичайники надали доступ працівникам поліції та працівникам екстреної медичної допомоги.

До надання допомоги залучено 5 чоловік особового складу та 1 одиниця пожежно-рятувальної техніки Головного управління”, – говорится в сообщении.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ