Повесить мало: пьяный отчим изнасиловал свою 9-летнюю падчерицу

0
1205

Допившийся до безумия 37-летний отчим, в то время пока мать была на работе, изнасиловал 9-летнюю приемную дочь.Об этом сообщил на своей странице в Фэйсбуке первый заместитель главы Национальной полиции Украины Вячеслав Аброськин.

“28 травня, в Дніпропетровській області. мати, 1985 р.н., звернулась по медичну допомогу для своєї дев’ятирічної доньки. Дитина скаржилась на гострий біль внизу живота, під час огляду лікарі виявили підозру на зґвалтування. Згодом цього ж дня до поліції звернулась з заявою мати дівчинки, про те, що її чоловік, 1981 р.н., перебуваючи за місцем мешкання, здійснив насильницьке задоволення статевої пристрасті природнім способом з її малолітньою донькою, 2008 р.н.

Близько другої години ночі чоловік захотів задовольнити статеву пристрасть, пішов до кімнати, де спала дівчинка

Встановлено, що 27 травня мати потерпілої дівчинки ввечері пішла на роботу до магазину у нічну зміну. Дівчинка з вітчимом залишилась вдома. Близько 22.00 дівчинка лягла спати, а вітчим дивився телевізор та пив пиво. При цьому останній перебував на підпитку уже другий день (святкував свій день народження). Близько другої години ночі чоловік захотів задовольнити статеву пристрасть, пішов до кімнати, де спала дівчинка, розбудив та зґвалтував її. Після чого ліг спати. Вранці, коли мати прийшла додому, дитина побоялася розповісти про те, що сталося, а сказала матері, що у неї дуже сильно болить живіт і попросила матір відвезти її до лікарні, де усе і з’ясувалося.

Це тільки те, про що нам стало відомо, коли батьки заявили про скоєння злочинів проти дітей, а скільки залишається поза увагою можна лише здогадуватися.
На жаль в нашому суспільстві, є домінуюча позиція – краще замовчати, аніж сказати.

Так не повинно бути, діти мають з дитинства звикати жити в суспільстві, де за скоєння злочинів відносно дітей жорстко карають, де сила закону є більшою за силу свавілля, де всі батьки, громадяни України, захищають інтереси своїх дітей, а не покидьків-ґвалтівників.

Всі причетні до статевих насильницьких дій на дітьми, які були засуджені, мають бути відомі суспільству, ” – написал в Фэйсбуке Вячеслав Аброськин.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ