На Днепропетровщине осудили преступную группировку за развращение, изнасилование и создание порнографии с участием несовершеннолетних

0
499

Уголовные правонарушения разоблачили сотрудники управления противодействия киберпреступлениям Днепропетровщины совместно со следственным управлением областной полиции под процессуальным руководством Днепропетровской областной прокуратуры. В январе прошлого года правоохранители завершили досудебное расследование и направили материалы в суд.

Об этом сообщает пресс-служба полиции Днепропетровской области.

“Двоє організаторів разом із чотирма спільниками розбещували і ґвалтували неповнолітніх та створювали з їхньою участю порнографічні матеріали. Відзнятий протиправний контент продавали в Інтернеті. Серед причетних до злочинів були жінки, які примушували до такої діяльності власних дітей. Під час слідства працівники поліції встановили шістьох постраждалих осіб, яким було від 3 до 9 років на момент скоєння відносно них злочинів.

Суд закінчив розгляд кримінальних проваджень, відкритих за ст. 28 (Вчинення кримінального правопорушення організованою групою), ч. 4 ст. 152 (Зґвалтування), ч. 3 ст. 153 (Сексуальне насильство), ч. 2 ст. 156 (Розбещення неповнолітніх) та ч. 4, 5 за ст. 301 (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів).

Організаторів засуджено на 12 та 14 років позбавлення волі. Співучасників – від 5 до 13 років ув’язнення”, – говорится в сообщении.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ