В Днепропетровской области 19 населенных пунктов остаются без электричества, – остерегайтесь деревьев

0
323

Порывы ветра рвут электрические провода, а дождь заливает трансформаторные подстанции. Без электричества, на этот час, остаются 5 тыс. жителей области. Об этом сообщает пресс-служба ДТЭК Днепровские электросети.

“Через негоду – грозу, пориви вітру та дощ – у Дніпропетровській області відбулися масові відключення електроенергії. Аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі продовжують працювати у посиленому режимі, аби якнайшвидше відновити електропостачання. Протягом останньої доби фахівці відновили роботу 51 лінії та понад 1100 трансформаторних підстанцій. Електрику повернули у оселі близько 15 тисяч мешканців області.

На цей час знеструмленими залишаються 19 населених пунктів повністю та 15 – частково. Всього – близько 5 тисяч клієнтів. Знеструмлено 13 ліній електропередачі 6-10 кВ та 173 трансформаторні підстанції. Найбільше відключень – у Підгородному, а також Верхньодніпровському, Криничанскому, П’ятихатському та Новомосковському районах.

ДТЕК Дніпровські електромережі просить жителів області за змоги залишатися вдома та бути обережними, не наближатися до оголених дротів, обірваних ліній, відкритих дверей та люків електроустановок, а також пошкоджених опор”.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ