За попытку улучшить свое материальное положение офицера полиции ударили по кокарде

0
573

Как ни странно, но заместителей начальников отделов полиции ловят на каких-то мелочах. Например, в скором времени собираются судить заместителя начальника отдела полиции за вымогательство и получение 10 000 гривен неправомерной выгоды.

Об этом сообщает пресс-служба полиции Днепропетровской области.

Ни имя, ни город, где схватили за руку офицера полиции, – не указанны. Ясно одно, что в Днепропетровской области полицейским ничто человеческое не чуждо.

В сообщении сказано:

“Дніпропетровською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно заступника начальника одного з відділів поліції в області за вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч.3 ст.368 КК України).

За даними слідства, вказаний співробітник поліції вимагав від громадянина неправомірну вигоду у розмірі 10 000 гривень за безперешкодне ведення фінансово-господарської діяльності (перевезення металобрухту). У разі відмови від «співпраці», правоохоронець залякував проведенням перевірок та протидії зі сторони поліції, які можуть закінчитися притягненням до відповідальності, вилученням майна, тощо.

Під час отримання вказаних коштів зловмисника було викрито правоохоронними органами.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві.

Наразі судовий розгляд справи триває”.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ