Один із найвеселіших музикантів Павлограда помер у США

0
847

Довгі роки відомий у Павлограді музикант, разом зі своїм джаз-бендом, просто на вулицях радував городян веселими піснями, яких не почуєш по радіо. Завдяки Сергію Соболю вуличні музыканти стали звичайним явищем у Павлограді. Сотні забутих пісень, сотні оригінальних композицій. Гітара та контрабас нікого не залишали байдужими.

Ще нещодавно Сергій самовіддано співав:
«Зачем меня ты, старый друг,
Не понимаешь,
Не понимаешь ты меня,
Мой старый друг.
Давай-ка, тац-тац-тац,
Похулиганим,
Похулиганим мы с тобою…»

Музиканти саме хуліганили, артистично куражучись.

Тепер хуліганити нема кому. Сергія Соболя не стало. Він пійшов на 69-му році життя.

Про смерть батька у Фейсбуці повідомила його донька Мар’яна Соболь, яка забрала хворого батька до себе в США після вторгнення росії в Україну.

Чоловік поза віком, з відкритим серцем, інтригуючою посмішкою, в своєму фірмовому  капелюсі та його Джаз-бенд «ТОІС» могли грати все: джаз, шансон, класика.

Незважаючи на складне життя, Сергій завжди був не сумуючим, закоханим у музику хуліганом, який ніс цю любов випадковим перехожим.

Хто заспіває стурбованим городянам про Алі-Бабу, який танцює в барі, про жовту валізку чи про втомленого боцмана? Хто підкаже жартівливими піснями, що крім вічної суєти і вічної погоні за грошима, у житті кожної людини має бути місце посмішці від випадкової зустрічі з добрими людьми, що веселяться.

Сергій Соболь уже увійшов в історію Павлограда, як людина, яка піснями намагалася зробити наше життя трохи веселішим.

Дякуємо, Сергію!

Читайте на тему: Уличные музыканты становятся привычным явлением в Павлограде

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ