Руководителя коммунального предприятия Терновки обвиняют в закупках шампуня и банных веников

1
692
Душевая в женской бане

Депутат Терновского горсовета Алексей Добродькин обратился к городскому голове Виталию Тарелкину, пытаясь выяснить, как руководство города отреагировало на нерациональное использование бюджетных средств. Кроме этого, группа депутатов обратилась за помощью к народному депутату Роману Каптелову, обратив внимание на злоупотребления руководителя КП ТЖКП.

Роман Каптелов сообщает по этому поводу на своей странице в Facebook

«До мене, як до народного депутата України, надійшло звернення від депутатів Тернівської міської ради Дніпропетровської області щодо зловживання службовим становищем посадовими особами Тернівської міської ради та Комунального підприємства «Тернівське житлово-комунальне підприємство» щодо привласнення та розтрати бюджетних коштів, які розслідувались у кримінальних провадженнях.Руководителя коммунального предприятия Терновки обвиняют в закупках шампуня и банных веников

Посадові особи Комунального підприємства «Тернівське житлово-комунальне підприємство» упродовж 2016 року незаконно розтратили бюджетні кошти шляхом безпідставного придбання майна за рахунок комунального підприємства.

Окрім цього, в 2019 році рішенням Тернівської міської ради була створена тимчасова контрольна комісія з вивчення діяльності комунального підприємства «ТЖКП» та організації проведення незалежного аудита, але Комунальне підприємство «ТЖКП» оскаржило це рішення у Адміністративному суді м. Дніпро, мотивуючи тим, що міська рада не має повноважень при розгляді цих питань.

Також, постійна депутатська комісія з питань діяльності комунального господарства зверталась до місцевих органів прокуратури з заявою стосовно зловживання службовим становищем посадовими особами КП «ТЖКП», але вмотивованої відповіді не отримала.

Тож, керуючись статусом народного депутата відправив запит через апарат Верховної Ради України».

Атака на директора КП ТЖКП Гамлета Мамедова только усиливается.

1 КОММЕНТАРИЙ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ