Обращение Артура Мартовицького к жителям региона, общественным организациям и политическим партиям к 9 Мая

0
316

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ЗАХІДНОГО ДОНБАСУ!
ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

9 травня все прогресивне світове співтовариство відзначатиме 72 річницю Великої Перемоги у самої жорстокій і кровопролитній за всю історію людства Другій світовій війні.
Ціною мільйонів життів українців була завойована можливість багато десятиліть жити під мирним небом, виховувати дітей, будувати нові підприємства, дитячі садки, школи і просто радіти життю. Ми повинні пам’ятати імена всіх, хто переміг жорстокого ворога і захистив світ від нацизму, пройшов через великі битви, жертвуючи своїми життями заради майбутнього кожного українця і всієї країни. Пам’ять про них живе в наших серцях нині і житиме вічно. Низький уклін солдатам і офіцерам Другої Світової за їх подвиг, мужність та героїзм в ім’я майбутніх поколінь, в ім’я життя на Землі.
У містах і селах Західного Донбасу і зараз живуть люди, які боролися за Велику Перемогу на фронтах війни і в партизанських загонах, цілодобово, без сну і відпочинку, працювали в тилу. А після Перемоги відновлювали промисловість для іншого, мирного життя, для прийдешніх поколінь.
Шановні земляки! Звертаюся до кожного з вас, незалежно від віку, соціального статусу та політичних поглядів з величезним людським проханням про повагу до пам’яті про ті події і тих, хто пройшов пекло Другої світової війни, не шкодуючи життя воював за Перемогу і зараз живе серед нас. Давайте будемо толерантними по відношенню до них, поважними до пам’яті загиблих і минулого, як до знакової періоду в історії нашого народу і України.
Прошу вас зробити все можливе для того, щоб дні святкування Великої Перемоги у Другій світовій війні пройшли в атмосфері взаєморозуміння, під безхмарним весняним небом і залишилися в наших серцях, як дні єдності, взаєморозуміння і пам’яті про тих, хто віддав свої життя, захищаючи майбутнє кожного з нас і всієї України!

З щирою повагою
Артур Мартовицький,
народний депутат України.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ