Большое строительство: на трассе Днепр – Павлоград обновлено уже 60 км дороги

0
447

Продолжается ремонт трассы ДнепрПавлоград. Уже уложено около 60 км выравнивающего слоя асфальта. Сверху будет еще один. Работы ведутся по всей протяженности дороги, подчеркнул председатель Днепропетровской ОГА Валентин Резниченко.

Большое строительство: на трассе Днепр - Павлоград обновлено уже 60 км дороги«На Дніпропетровщині будують нові автошляхи та ремонтують існуючі. Приводять до ладу дорогу Дніпро-Павлоград. Працюють і дорожники, і мостовики», – зазначив Валентин Резніченко.

Мостовики ремонтують віадуки. На шляхопроводі, що на перетині із Сімферопольською трасою, в’яжуть металевий каркас. Потім його заливатимуть бетоном.

Большое строительство: на трассе Днепр - Павлоград обновлено уже 60 км дороги«Одна з найскладніших та найвідповідальніших ділянок – у 1,5 км на під’їзді до Павлограду. Там будемо переносити газопровід, аби розширити дорогу. Вона стане безпечнішою та зручнішою», – сказав в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

Нагадаємо, дорога Дніпро-Павлоград – частина траси М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине. Магістраль оновлюють за Програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

 

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ