На Днепропетровщине обнаружен труп военнослужащего, завернутого в ковролин

2
949
14 декабря в районе села Свободное Новомосковского района Днепропетровской области у автодороги Губиниха-Вольное в лесополосе сотрудники Национальной полиции обнаружили тело военнослужащего Л. с признаками насильственной смерти. Тело с многочисленными колото-резанными  ранениями было завернуто в ковролин.
Об этом сообщается на странице 93-й отдельной механизированной бригады “Холодный Яр” в Facebook.
“Військовослужбовець проходив службу у військовій частині А1302. У результаті огляду місця події слідчо-оперативна група встановила, що смерть військовослужбовця настала внаслідок спричинення йому тяжкого тілесного ушкодження.
Першочерговими слідчо-оперативними діями працівниками поліції встановлено та затримано підозрюваних у вчинені злочину. За попередньою інформацією, ними являються військовослужбовці цієї ж військової частини.
За фактом смерті військовослужбовця Л. наказом командира військової частини А1302 призначено службове розслідування.
За даним фактом командування військової частини готове забезпечити сприяння всебічному і неупередженому досудовому розслідуванню правоохоронними органами для встановлення повної картини обставин та подій.
Водночас слід зазначити, що особа вважається невинуватою у вчиненні кримінального правопорушення, доки її вину не буде доведено у законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду, що набрав законної сили.
За результатами розслідування буде надана додаткова інформація”, – говорится в сообщении.
Ведется следствие.

2 КОММЕНТАРИИ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ