Об’явлений у розшук водій швидкої допомоги, який збив жінку на пішохідному переході, пославшись на мікроінсульт, врятувався від ув’язнення

0
522

У Павлограді півроку шукали водія швидкої допомоги, який збив жінку на пішохідному переході. 12 грудня його затримали, але дізнавшись про те, що на початку червня він переніс мікроінсульт, від слідства не скривався, а хворів, суд вирішив не брати його під варту.

У матеріалах Павлоградського міськрайонного суду повідомляється таке:

29 квітня 2022 року о 12 годині 55 хвилин підозрюваній
керуючи технічно справним автомобілем швидкої допомоги «Volkswagen Transporter», здійснював рух по крайній лівій смузі проїзної частини вул. Дніпровській у місті Павлограді, від вулиці Луганська у напрямку вулиці Можайська.

Автомобіль швидкої допомоги «Volkswagen» наближався до нерегульованого пішохідного переходу, позначеного світлофором з одним сигналом постійно мигаючим жовтим кольором.  Попереду вказаного автомобіля швидкої допомоги по крайній правій смузі вулиці Дніпровській у попутному напрямку рухався автомобіль «Volkswagen Golf», який наближався до пішохідного переходу.

У зазначений час попереду автомобілів «Volkswagen Golf» та «Volkswagen Transporter», вийшла пішохід, яка почала перетинати проїзну частину вулиці Дніпровська. Виявивши пішохода водій автомобіля «Volkswagen Golf», здійснив повну зупинку перед пішохідним переходом з метою дати їй дорогу. А автомобіль “Volkswagen Transporter», виїхав на нерегульований пішохідний перехід, де допустив наїзд на пішохода.

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди пішохід отримала тілесні ушкодження у вигляді черепно-мозкової травми зі струсом головного мозку, забійної рани та садна лівої скроневої області, синця правої скроневої області, переломів 3,4,7 ребер зліва по пахвинній лінії, переломів лонної та сідничної кісток зліва, переломів гілок сідничної кістки справа за своїм характером відносяться до ушкоджень середньої тяжкості.

Під час виконання ухвали слідчого судді Павлоградського міськрайонного суду про привід підозрюваного, було встановлено, що останній за адресою реєстрації на даний час не проживає, та встановити його місцезнаходження не надалося можливим, що свідчить про те, що останній переховувався від органів досудового розслідування. У зв`язку з чим 26.10.2022 підозрюваного оголошено у розшук.

22.12.2022 о 13:00 на підставі ухвали Павлоградського міськрайонного суду водія затримано.

Підозрюваний в судовому засіданні просив обрати запобіжний захід у вигляді домашнього арешту в нічний час, щоб він зміг працювати відшкодовувати шкоду потерпілій, раніше він вже частково почав відшкодування шкоди, повідомив що на початку червня переніс мікроінсульт, від слідства не скривався, хворів.

Суд постановив:

Застосувати підозрюваному запобіжний захід у вигляді домашнього арешту в нічний час доби строком на строк 26 (двадцять шість) днів з часу проголошення ухвали до 18 січня 2023 року включно, в межах строку досудового розслідування.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ