Житель Павлограда обікрав усіх собутильників і з чистою совістю пішов у СІЗО

0
350

У Павлограді взято під варту та відправлено до СІЗО раніше судимого чоловіка, який методично обворовував своїх нетверезих знайомих

Як повідомляється у матеріалах Павлоградського суду,
опинившись 16.08.2022 на волі, молода людина вже за два тижні вчинила новий злочин: він прийшов за місцем мешкання свого знайомого та перебуваючи у приміщенні зальної кімнати квартири , скориставшись тім, що потерпіла в той час була відсутня, а її син відпочивав, викрав із зальної кімнати телевізор марки «Kivi», і спричинив останній матеріального збитку на суму 11221,60 грн.

Крім того, через три тижня обвинувачений, перебував біля магазину «АТБ» по вул. Ст. Фронту, де побачив свого раніше знайомого. Вони вирішили вжити спиртні напої. Потім обвинувачений вирішив провести чоловіка за місцем його мешкання та скориставшись тим, що потерпілий перебував у стані сильного алкогольного сп`яніння, викрав у нього мобільний телефон марки «Honor», чим спричинив останньому матеріального збитку на суму 3283,33 грн.

Також, обвинувачений 08.01.2023 прийшов до свого знайомого і викрав приставку Т-2 марки «TRIMAX» модель TR-2012HD, чорного кольору, вартістю 449,67 грн. та мобільний телефон марки «Нокіа» модель 1110i вартістю 400,00 грн., чим спричинив останньому матеріального збитку на суму 849,67 грн.

Суд постановив: Застосувати до обвинуваченого запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на 55 днів

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ