За допис у соціальній мережі мешканці Павлограда обіцяють перекрити кисень

0
491

У Павлограді поліцейські повідомили про підозру у колабораціонізмі жінці, яка на особистій сторінці у забороненій в Україні соціальній мережі, поширювала публікації на підтримку дій країни-агресора.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області.

28 грудня дізнавачі сектору дізнання спільно з поліцейськими карного розшуку Павлоградського районного відділу поліції провели санкціонований судом обшук за місцем мешкання фігурантки. Під час обшуку вилучили комп’ютерну техніку. Усі дії проводились під процесуальним керівництвом окружної прокуратури.

Жінку доставили до Павлоградського районного відділу поліції для встановлення всіх обставин злочину. 29 грудня їй повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Слідчі завершили досудове розслідування та направили матеріали кримінального провадження за фактом колабораційної діяльності до суду.

Стаття 111-1. Колабораційна діяльність

Публічне заперечення громадянином України здійснення збройної агресії проти України, встановлення та утвердження тимчасової окупації частини території України або публічні заклики громадянином України до підтримки рішень та/або дій держави-агресора …

караються позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ