Спасатели Павлограда обеспокоены ростом человеческих смертей в пожарах

0
77

Вчера, 1 октября, во время пожара погиб 53-летний мужчина в своей квартире 5-этажного дома по ул. Подгорной в Павлограде. Его похоронили сегодня. Но это не первая человеческая жертва, которую обнаруживают спасатели после того, когда развеивается дым пожарища, когда огонь удается потушить. С начала года в огне пожаров погибло уже 9 человек.

Об этом сообщил на своей странице в Фэйсбуке начальник Павлоградского МРУ ГУ ГСЧС Украины в Днепропетровской области Александр Миславский.

“Хочу повідомити громаді, що весь наш колектив рятувальників та особисто я занепокоєні ситуацією, яка склалася з загиблими на пожежах. Сьогодні вдень в одній із квартир п’ятиповерхового будинку міста Павлограда в результаті пожежі загинула людина. І це вже дев’ятий випадок з початку року.

Дуже прикро, що серед білого дня ніхто не помітив і вчасно не зателефонував до Служби порятунку. Можливо б людину ще можна було врятувати.

Зазвичай, основними причинами виникнення пожеж в побуті є саме власна недбалість громадян та нехтування елементарними правилами пожежної безпеки. Паління у ліжку, перевантаження або несправність електромережі, опалювальних приладів, а також залишені без нагляду сірники та яскраві запальнички у місцях, що легко доступні для дітей – все це майже завжди призводить до займань у помешканнях.

Шановні громадяни❗ Закликаємо Вас бути обачними та дбати про самотніх людей, які проживають поруч❗ Пам’ятайте❗ Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти Ваше життя та життя Ваших близьких” – написал Александр Миславский в социальной сети.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ