Объявление о повышении тарифа на воду в Павлограде не имеет законной силы, – пояснил депутат Роман Каптелов

2
628

Грядущее повышение тарифа на воду, в 2021 году, ошарашило многих: оказывается, 40 грн за «куб» воды – это цветочки. А ягодные места у жителей Павлограда еще впереди. Нам обещали, что, передача Водоканала в собственность области, облегчит нашу участь и спасет от диких тарифов на воду. Но не спасло. КП «Павлоградводоканал», до сих пор, не передан на баланс Днепропетровского облсовета.

Об этом сообщает народный депутат Роман Каптелов на своей странице в Facebook.

«Вчора з офіційної сторінки міськвиконкому (напевне і по всім іншим ЗМІ теж), Павлограду донесли що підвищується ціна за послуги водопостачання і водовідведення.

Новина викликала багато емоційних повідомлень від моїх виборців. Вони запитують як так і що трапилось? Начебто водоканал переданий до області та казали що тепер все покращиться.

По-перше, хочу вам сказати що, «Павлоградводоканал» досі на балансі міста, керує підприємством Капець! Чому так? Спитаємо у мера.

По-друге.
З тексту повідомлення керівництво водоканалу дізналося про підвищення тарифу на сайті НКРЕКП, це було несподівано і з цим зробити нічого не можна. Їм з Київа донесли, а вони людям. Змиріться.
А тепер правда!

18 листопада 2020 р. відбулось засідання НКРЕКП. Текст рішення з розміром тарифів поки що відсутній на сайті.

ЩО ВАЖЛИВО
Рішення щодо встановлення тарифів приймаються НКРЕКП на засіданнях у формі відкритих слухань шляхом всебічного та повного з’ясування позицій усіх учасників засідань, які проводяться після розгляду наданих заявником документів, аналізу результатів фінансово-господарської діяльності заявника відповідними підрозділами НКРЕКП та підготовки їх пропозицій, і оформлюються постановами НКРЕКП.
Заява про наміри встановлення тарифів Павлоградом подаються до НКРЕКП за 6 місяців до прогнозованої дати введення в дію тарифів.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v1133874-17#Text

ІНШИМИ СЛОВАМИ
Керівництво Павлоградводоканалу шість місяців тому, подав до НКРЕКП документи та аргументацію чому він піднімає тариф. С цими документами повинні бути й протоколи з завдання ПУБЛІЧНИХ слухань!

І тільки після перевірки всього пакету Київ доносить новий тариф. А тепер вони кажуть що не знали.
Знову поки мер у відпустці… вода…вода…вода….
Прошу запитати у мера всі наші чому!», – написал Роман Каптелов.

2 КОММЕНТАРИИ

  1. По-перше, хочу вам сказати що, «Павлоградводоканал» досі на балансі міста, керує підприємством Капець! -вот это оговорочка по Фрейду.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ