Нью-йорк, Венеція і Шрі-Ланка відбилися в “Зоряному джерельці “

0
787

Юні піаністиМороз Надія. КарпатиПриходько Анастасія

Не встигли затихнути акорди ювілейного концерту школи, як викладачі і учні знову поринули до ретельної праці і відчули неймовірну насолоду від мистецьких вражень і перемог!

26 і 27 листопада в Тернівці пройшов 15-й регіональний конкурс юних виконавців “Зоряне джерельце”, де діти Павлоградського району показали гарні результати.

Учні класу образотворчого мистецтва з с.Межиріч (викладач Кошова Андріана Олександрівна) Павлоградської районної школи естетичного виховання вперше прийняли участь в мистецькому заході, де необхідно проявити свою майстерність та навички під наглядом професійного жюрі та за обмежений час намалювати творчу роботу на тему “Пейзажі світу”.

Конкурс проходив у декількох вікових категоріях: 6-10, 11-13 та 14-17 років, яким було відведено 1,5, 2,5 та 3,5 год відповідно. Згідно правил конкурсу, діти могли взяти з собою тільки матеріали для малювання та графічний ескіз. Юні художники писали пейзажі Карпат, Венеції, Шрі-Ланки, Нью-Йорку та Альп. Діти були схвильовані, адже усього в конкурсі приймало участь 78 учнів художніх шкіл Дніпропетровська, Павлограда, Новомосковська та Тернівки. Але зосередженість, натхнення та відмінне знання теми допомогли завоювати 4 призових місця!
Імена переможців:

Чмуль Валерія (14 років) – 1 місце.
Бунакова Уляна (10 років) – 1 місце
Бітнер Анастасія (11 років)- 1 місце;
Лісунова Єлизавета (10 років) – 3 місце;

Також у конкурсі приймала участь Мороз Надія, яка займається малюванням лише два місяці, але гідно представила рідну школу та булла нагороджена грамотою за участь.

На наступний день конкурсу достойно представили школу і музиканти. Учні класу фортепіано Привовчанської філії: Сомов Вячеслав – 1 місце, Олейниченко Данило – 2 місце (викладач Бабарицька Л.С.).

Учні класу фортепіано Богуславської філії Ковтун Аліна та Гузь Вікторія (викладач Кондратенко Н.Г.); учениця класу фортепіано Вербківської філії Приходько Анастасія (викладач коротка Г.І.); учениця класу сольного співу Богуславської філії Потапова Олександра (викладач Рябошапка Т.В.); учениця класу флейти Богданівської філії Калініна Таїсія (викладач Бараненко В.В., концертмейстер Лисенко І.В.) показали гарні результати та отримали грамоти за участь.

Це найдорожчі подарунки для школи, з нагоди її 20-річчя!

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ