На Соборній площі Павлограда новорічна ялинка не стоятиме – з метою безпеки її перенесуть у сквер

0
528

Міська влада Павлограда провела соцопитування на тему: «Чи встановлювати на Соборній площі новорічну ялинку?». Думки городян поділилися.

15 листопада обговорювали необхідність встановлення ялинки у місті та депутати на сесії Павлоградської міськради.

– Вартість всіх робіт із встановлення новорічної ялинки біля сцени у парку ім. Шевченко становитиме 8 тис. грн, – сказав міський голова Анатолій Вершина. – Прикраси на ялинку є. Коли почалися дебати з цього приводу: встановлювати – не встановлювати ялинку, ми провели соцопитування. 39% городян сказали, що не час, 61% городян вважають, що ялинку для дітей встановлювати треба. За принципом демократії меншість має підкорятися більшості. У тому числі ялинка порадує дітей захисників незалежності України.

– Свято потрібне, – сказав свою думку депутат Андрій Чернецький. – Спочатку коронавірус, тепер війна. У дітей має бути свято. І прохання залишити ялинку до 19 січня.

– У дітей має бути свято, – сказав свою думку депутат міськради та голова шахтарської профспілки Юрій Криворучко. – Серед захисників України і нашу можливість тут вільно дихати сьогодні на передовій воюють 3, 5 тис. шахтарів. Ми плануємо проводити новорічні свята для дітей шахтарів.

Депутати вирішили новорічну ялинку встановити.

Згадали мера Дніпра Бориса Філатова, який уже оголосив, що ялинка у місті на новорічні свята не встановлюватиметься.

Скільки дітей відвідує новорічну ялинку – ніхто не рахує. Можна припустити, що, як у Дніпрі, так і в Павлограді вже центру міста дістається лише 0,01%. І ялинку встановлюють, таки, не для дітей, а для дорослих, щоб створити їм новорічний настрій, щоб ці дорослі вкотре могли посміхнутися.

Але проводжаючи 2022 рік, мало кому з мешканців Павлограда хочеться посміхатися. А діти – не такі вже дурні, щоб не розуміти, що в Україні йде війна, що під час війни всі плюшеві ведмедики та зайчики ховаються у будиночках та не хочуть танцювати.

Читайте: Україна вирішує: запускати в новорічну ніч салюти чи нам вистачить вибухів, що сьогодні лунають по всій країні?

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ