В Павлограді – новий начальник поліції

6
339
Сьогодні, 28 квітня ТВО начальника Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області – начальник кримінальної поліції Сергій Бухінник представив особовому складу тимчасово виконуючого обов’язки начальника Павлоградського районного відділу поліції Ноженко Андрія Григоровича.
Про це повідомляє прес-служба Павлоградського РО Нацполіції.
В Павлограді - новий начальник поліціїСлужбу в органах внутрішніх справ підполковник поліції Андрій Ноженко розпочав у 2003 році, на посаді дільничного інспектора міліції. У подальшому, завдяки наполегливій праці та принциповості, у 2020 році його було призначено на посаду заступника начальника Павлоградського відділу поліції.
Сергій Бухінник побажав новопризначеному керівнику успiшно виконувати службовi завдання, працювати задля безпеки та спокою громадян. У свою чергу, Андрій Григорович подякував керівництву ГУНП за надану довіру та приступив до виконання своїх посадових обов’язків.

6 КОММЕНТАРИИ

    • И будет жить. Они ж до рождения Сердюка уже были. Он всячески способствовал их распространению, это да. Не привезут полицейские амфетамин в город – будут клей нюхать или бухать. Потом Вершина поле маком засадит. Конопля вон почти везде без полиции растет – сорняки

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ