Ходаковський визнав, що населення в “ДНР” нормально жити ніколи не буде

2
158

Екс-керівник “радбезу “ДНР” Олександр Ходаковський визнав, що населення в “ДНР” нормально жити ніколи не буде

Про це Ходаковський сказав під час онлайн конференції, передає Depo.Донбас.

Він зазначив, що найближчим часом це точно не станеться, та й навіть якщо б задум з “народною” “республікою” здійснився би, то все одно народ там нормально не жив.

“Розрив усіх зв’язків, блокада, відсутність нормального ринку, кордони – ці всі факти на нас давлять і не можуть давати нам дихати” , – зазначив Ходаковський.

Він сказав, що якість життя населення не підвищиться, оскільки нічого не зміниться.

“Ми так само будемо знаходитися у дотаційному режимі, залежатимемо від сторонньої допомоги, своїх ресурсів у нас немає.. стратегії, тактики немає”, – сказав Ходаковський.

“Якщо навіть уявити нашу карколомну перемогу, нічого не зміниться, територія зубожіла, грошей немає, виживають на останнє”, – додав він.

2 КОММЕНТАРИИ

  1. Стахановское быдло так вам и надо, Россия вас накормит и подымет, ждите. Вас ждет участь Северной Кореи.

  2. “Завершено создание линии по производству высокоточного вооружения “Ольха” в конструкторском бюро “Луч” в Киеве. Это означает начало серийного производства ракеты “Ольха”. Расходы на проект составили 130 миллионов гривень, еще около 800 миллионов гривень использованы на создание линии по производству ракетного топлива, которое направляется в “Ольху”. Топливо производится также в Украине – на Павлоградском химическом заводе”-Мы мирные люди, но наш бронепоезд …. А “ГРОМ” хде???

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ